АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 18°C
Харьков: 19°C
Днепр: 21°C
Одесса: 22°C
Чернигов: 18°C
Сумы: 17°C
Львов: 16°C
Ужгород: 17°C
Луцк: 16°C
Ровно: 17°C

Пси режиму затримали харків’ян, які провчили знахабнілих чужинців

Пси режиму затримали харків’ян, які провчили знахабнілих чужинців
Пси режиму затримали харків’ян, які провчили знахабнілих чужинців

Пси Авакова затримали групу молодих українців, які поставили на місце знахабнілих мігрантів-студентів, які тероризували місцеве населення.

Ні для кого не секрет, що студенти-іноземці з неєвропейських країн дуже рідко поводять себе як гості. Зазвичай вони ведуть себе зверхньо по відношенню до корінного населення,  займаються наркоторгівлею, ображають українських жінок (не кажучи вже про те, що користуються легкодоступністю тих, кого, власне, й жінками назвати не можна).

Переслідуючи виключно комерційні інтереси і абсолютно не думаючи про інтереси нашої нації, керівники вузів лиш заохочують міграцію в Україну чужинців.

Не бажаючи терпіти свавілля чужинців, група харківської молоді навідалася до студмістечка і показала зайдам, що господарем на українській землі мають бути українці. Як наслідок – дев’ятеро приблуд було госпіталізовано.

Замість того, щоб перевірити факти незаконної діяльності мігрантів, міліція арештувала харків’ян. Проти них відкриті кримінальні справи за статтями «хуліганство» та «замах на вбивство».

На жаль, злочинна політика мультикультуралізму в Україні лише посилюється. Нам готують майбутнє, не краще ніж у країнах сучасної Західної Європи.

Зупинити ці злочинні плани може лише революція, котра змете режим внутрішньої окупації.

На українській землі мають панувати українські порядки!

UPD. СБУ уже встигла заявити, що дії харків’ян були інспіровані російськими спецслужбами. Нагадаємо, що СБУ «вішала» на «московську агентуру» навіть ліквідацію відомих українофобів Бузини і Калашнікова. Складається таке враження, що українці взагалі не можуть захищати власних прав на власній же землі, інакше неодмінно перейдуть в категорію «агентів ФСБ».

http://banderivets.org.ua


Теги статьи: СтудентыХарьковПреступность

Дата и время 14 июня 2015 г., 08:57     Просмотры Просмотров: 4773
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.065801