АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 10°C
Харьков: 10°C
Днепр: 14°C
Одесса: 15°C
Чернигов: 8°C
Сумы: 10°C
Львов: 12°C
Ужгород: 18°C
Луцк: 11°C
Ровно: 11°C

Степан Хмара: Порошенко погодився дозволити етнічні чистки українців на окупованих районах Донбасу

Степан Хмара: Порошенко погодився дозволити етнічні чистки українців на окупованих районах Донбасу
Степан Хмара: Порошенко погодився дозволити етнічні чистки українців на окупованих районах Донбасу

Колишній дисидент, справжній Герой України - Степан Хмара вважає, що шкідницьку діяльність резидента Порошенко пора вже зупинити.

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук.

Відбулися заходи, присвячені підсумкам річного перебування на посту Президента Петра Порошенка. Тяжкого для України року з дорогоцінними і численними втратами найкращих наших захисників, яких могло б бути значно менше, якби по іншому поводився той, кому народ довірив найвищий державний пост і добросовісно виконував функції Верховного Головнокомандуючого.

Якби провальна політика президента(а вона без сумніву є провальною) була наслідком прикрих помилок , а не інших причин, то йому, можливо, ще можна було б поспівчувати. Але, підсумкова самооцінка своєї діяльності Порошенком (що добре засвідчила його прес-конференція) дозволяє зробити висновки , що він не має наміру змінювати свою політику.

Навпаки, він вперто продовжує дотримуватися брехні, видаючи зрадницькі закулісні домовленості з Путіним за нібито єдино правильне вирішення російсько-українського воєнного конфлікту, шляхом Мінських домовленостей, або його так званих мирних ініціатив.

Всі ці «ініціативи» насправді є планом Путіна - поетапних кроків капітуляції України, спрямованих на остаточну ліквідацію української державності. І Порошенко погодився виконувати цей план. Адже, істерично домагався виконання злочинних законів 16 вересня 2014 року «Про особливий статус місцевого самоврядування в деяких районах Донецької і Луганської області», або про амністію для російських окупаційних банд.

Тобто Порошенко, згідно цих законів, погодився дозволити здійснювати етнічні чистки українців на окупованих районах Донбасу і легітимацію тих бандитів, які вже такі чистки здійснюють. Це очевидний тяжкий злочин. Але Порошенко навіть натяку не робить на те, що ці злочинні закони повинні бути скасовані! Крім того, вони абсолютно неконституційні. Хто дав право Порошенкові торгувати українською землею і кидати на поталу українців Донбасу?

Порошенко цинічно збрехав, коли заявив, що воєнний стан він не оголошував тільки тому, що, бачте, не хотів обмежувати демократичні права громадян. Який він прихильник демократичної форми правління, гарант Конституції, «захисник» прав і свобод наших громадян, можна судити за наслідками його діяльності на посту президента. Хоча у нас парламентсько-президентська республіка, але в реальності, за всі роки незалежності, такого тотального контролю за парламентом (президенство Януковича не беремо до уваги), який встановив Порошенко ще не було. Через фракцію свого імені, він блокує фактично будь-які не бажані для себе і олігархічної системи, яку він намагається зберегти, парламентські ініціативи.

Так було вилучено раціональне зерно з закону про очищення влади (люстрації не підлягають особи, що обираються), заблоковано антиофшорні закони, податкове законодавство (прогресивний податок на прибутки і розкіш). Без яких розмови про демонополізацію, деолігархизацію та боротьбу з корупцією і захист соціальних та економічних прав залишаються пустопорожньою демагогією. Тобто брехнею.

Хіба не з волі Порошенка правоохоронні органи (зокрема СБУ) «не помічають» антидержавної діяльності Медведчука, Добкіна, Б.Колеснікова (крім його сепаратистських діянь, до нього чомусь немає питань: куди поділися мільярди, вкрадені на ЄВРО – 2012, відкати за Хюндаїв? Хоча навіть за часів Януковича у держфінінспекції до нього були серйозні питання. Але тоді його прикрив Янукович, а тепер хто його прикриває? Тому, мабуть, Порошенкові вартувало вигадати щось переконливіше, а не вважати українців аж такими примітивними лохами.

Звичайно, якби у Порошенка хоч трохи залишилося порядності, то він би так нахабно не брехав би, прикриваючись крокодилячим демократизмом. А якось би пояснив народові, що те, як він називає цю, фактичну війну РФ проти України, – АТО і вперто не бажає вводити воєнний стан , принаймні по смузі підвищених ризиків, насправді є наслідком «договорняку» з Путіним, як по цих, так і по багатьох інших питаннях.

Можемо тільки здогадуватися, коли це вперше сталося: чи на непублічній зустрічі в Білорусії, чи на закритій (віч-на –віч ) зустрічі, відразу після виборів в Нормандії? Порошенко не може не брехати, це його стиль, антиморальна сутність. І не тільки своє бажання встановити авторитарний режим, маскуючись під демократа. Він ще й не соромиться називати себе християнином і водночас має тісні зв’язки (є їх членом) з п’ятою колоною, що окопалася в Печерській лаврі, під маскою церкви Московського патріархату, який нічого спільного з християнством не має.

Ну, якщо вже мова про брехливість нашого президента, то не можна оминути заперечення Порошенком про існування певних домовленостей з Фірташем у Відні. «У Володі Кличка був день народження і вони поїхали до Відня» - каже Порошенко. Ну зайшли в ресторан, а там обідає Фірташ, ще за іншим столиком п’є пиво Льовочкін. Вирішили зсунути столи і «сообразіть» на чотирьох. Випили, закусили та й розійшлися. Більше нічого не було! 
Порошенко мав би не забувати, що його «казочки» вже не смішать суспільство – у людей вже дуже багато накопичується люті і це може погано закінчитися для Порошенка і Ко.

Бреше Порошенко і коли вдає, що він не розуміє, що Мінські домовленості не можуть вирішити проблеми Донбасу , а навпаки, штовхають Україну до капітуляції, а їх підтримка тільки дезінформує міжнародну громадськість і є перешкодою для застосування жорсткіших санкцій проти російської агресії.

Бреше Порошенко, що він бореться з олігархічною системою, бо сам є найбільшим олігархом на даний час і не має наміру розлучатися зі своїм бізнесом (попри всі казки, які він розповідає, жодної акції не продав. Більше того, він лише примножив його різними шахрайськими схемами: заявляє апетити на землю ( сам є землекористувачем понад 300 тис. га і на халяву хоче закріпити її у власність).

Бреше Порошенко, коли проголошує антикорупційні гасла , бо сам є джерелом корупції через корупційну кадрову політику, коли тримає на посаді голови своєї адміністрації відомого шахрая і злісного неплатника податків п. Ложкіна.

Бреше Порошенко, коли заявляє, що він бореться з контрабандою, бо він підписав закон про особливу економічну зону в Криму, чим відкрив ворота для необмеженої контрабанди через Крим, чим тільки сприяє кремлівському режиму у вирішенні їхніх проблем в Криму, що жодним чином не допомагає звільненню Криму від російської окупації.

Порошенко гальмує реформу ЗСУ, зберігаючи на ключових посадах таких генералів як, наприклад, начальник Генштабу Муженко. Порошенко вперто не бажає прислухатися до аналітичних рекомендацій таких сумлінних фахівців як Юрій Бутусов – один з найкращих українських військових експертів.
За рік президенства Порошенко продемонстрував, що він своїми діями намагався зберегти мафіозно-олігархічну систему, толерував російську «п’яту колону», тобто діяв всупереч національним інтересам України.

Судячи з його останніх заяв, очевидно, що він має намір продовжувати і далі таку поведінку. Тобто, політика Порошенка – це загроза національним інтересам України. Тому ганебну політику Порошенка вже час зупинити. Зробити це можна організованими діями громадянського суспільства. Пришвидшити ці процеси можна, якщо середовище доноситиме правду до широкого загалу нашого суспільства.

Правозахисник, Герой України Степан Хмара

http://newspravda.com

 

Теги статьи: ПорошенкоХмараСтепан Хмара

Дата и время 14 июня 2015 г., 09:01     Просмотры Просмотров: 4642
Комментарии Комментарии: 0


Похожие статьи

Порошенко в июле заплатил более полумиллиона за образование детей
В поместье Порошенко под Киевом кипит стройка
Сакварелидзе: Порошенко не сядет. Дела против него не будут иметь никакой перспективы, кроме обеления самого Порошенко

Порошенко и Яценюк призвали Лукашенко провести новые выборы в Беларуси
Порошенко может консультировать Лукашенко по разгону протестов — экс-нардеп
Прекратите насилие в отношении своих граждан: Порошенко обратился к властям Беларуси

При Зеленском украинская промышленность продемонстрировала рекордное падение, - журналист
Порошенко в 2014 году назначил Корбана руководить наступательной операцией на Донбассе, - Жвания
Появилась информация, что против Порошенко открыли новое дело за сорванную шапку

Филатов о недовольстве украинцев властью: Порошенко и не снилось
У Порошенко возмутились тем, что в «Голосе» их назвали главными врагами партии
Порошенко для нас больший политический враг, чем Зеленский, - глава партии "Голос" Рудик

Комментарии:

comments powered by Disqus
13 августа 2020 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Изменилось ли ваше отношение к Владимиру Зеленскому за последний год?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
1.508871