АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 26°C
Харьков: 24°C
Днепр: 21°C
Одесса: 28°C
Чернигов: 25°C
Сумы: 23°C
Львов: 31°C
Ужгород: 36°C
Луцк: 28°C
Ровно: 28°C

Яке майно приховав посадовець рівненського Держгеокадастру Стельмащук, який відгуляв весілля за мільйон при копійчаній зарплатні

Яке майно приховав посадовець рівненського Держгеокадастру Стельмащук, який відгуляв весілля за мільйон при копійчаній зарплатні
Яке майно приховав посадовець рівненського Держгеокадастру Стельмащук, який відгуляв весілля за мільйон при копійчаній зарплатні

Весілля депутата Рівнеради та посадовця Держгеокадастру Святослава Стельмащука коштувало мінімум півтора мільйона гривень. Після публікації нашого розслідування про це весілля наш сайт атакували, депутат розфрендив журналістів на фейсбуку, а його дружина заблокувала всю редакцію в інстаграмі.

Ми перевірили, чи відзвітувався Святослав Стельмащук про подарунки на весілля. Виявилося, що не про всі. Ми намагались запитати у нього, чому.

Повідомлення про суттєві зміни у майновому стані Святослава Стельмащука з’явилося у базі декларацій Національного агентства з питань запобігання корупції 8-го червня (саме весілля відбулося 29-го травня). У документі вказано тільки, що на святкування весілля гроші 33-річному Святославу дали батьки (працюючі пенсіонери): 140 тисяч гривень від матері на організацію весілля та 135 тисяч гривень від батька на їжу для гостей.

Про виступ гурту «Хардкіс», який депутату, як він стверджує, подарували якісь друзі, у декларації не згадано. Також не згаданий так званий «перепій» – подарована сума грошей молодому подружжю.

Нагадаємо, ми дослідили, що виступ гурту разом із райдером коштує мінімум 17 тисяч доларів. Це майже 465 тисяч гривень. Окрім цього, організаторка весілля та деякі гості публікували у своїх соцмережах, що виступ подарував нареченій сам депутат.

У перерві сесії Рівнеради ми підійшли до депутата і намагалися запитати, чому він не вказав у декларації подарунків. Він не надто хотів говорити:

– З «Четвертою владою» не спілкуюсь.

– Чому? – журналістка. 

– Бо ви вказали багато неправдивої інформації. Я все прокоментував вам. Не коментую нічого, взагалі.

Але після запитання, чи будуть декларації з іншими подарунками, депутат таки додав:

– Все буде в щорічній декларації відображено. Все згідно із законодавством. Повірте мені, я знаю закони дуже добре, – сказав він і втік.

Згідно з роз’ясненнями НАЗК, якщо вартість подарунку на час подачі повідомлення про зміни депутату була невідома, депутат повинен вказати цей подарунок вже у річній декларації. У річній декларації треба вказати сукупну вартість подарунку, а якщо відомо, хто скільки подарував чи скільки доклав до виступу гурту, то і ці відомості.

4vlada


Теги статьи: НАЗКРівненська областьПодарункиВесіллямайноДеклараціярозслідуванняДержгеокадастрДепутатиСтельмащук Святослав

Дата и время 30 июня 2021 г., 00:56     Просмотры Просмотров: 1457
Комментарии Комментарии: 0


Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Есть ли у вас в городе подразделения теробороны?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.108822