АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 4°C
Харьков: 0°C
Днепр: 1°C
Одесса: 5°C
Чернигов: 2°C
Сумы: 0°C
Львов: 3°C
Ужгород: 5°C
Луцк: 3°C
Ровно: 3°C

Крах УДАРу з Вороною невідворотній

Крах УДАРу з Вороною невідворотній
Крах УДАРу з Вороною невідворотній

Колись партія майбутнього президента шаленими темпами набирала оберти, але в такого стрімкого розвитку були і негативні моменти. До лав перспективної партії, досить масово, почали вступати пристосуванці та не зовсім порядні кандидати. Таким чином, до лав полтавського УДАРу потрапив і Петро Ворона. На хвилі популярності Кличка, Вороні вдалося пролізти до Полтавської обласної ради. На виборах до ВР в 2012 році Кличку та однопартійцям стало зрозуміло, що П.Ворона - це не той голова партійної організації Полтавської області. По-перше, під час проведення передвиборчої кампанії Петро, як голова УДАРу Полтавської області, був спійманий на махінаціях з партійними грошима та майже був розгромлений на своєму рідному окрузі самовисуванцем Пилипенком. Родом з Оржицького району Полтавської області, П. Ворона просто повинен був перемагати.

Не допомогло Вороні фінансування і, навіть, шалений рейтинг Кличка на той час та об’єднання всіх опозиційних сил.

Проте ганебний програш на виборах не вплинув на просування цього горе-політика. Після буремних подій в середмісті Києва та падіння режиму Януковича почалися добрі часи для Ворони. Користаючись слабкістю влади та опонентів, вступивши в зговір зі своїми колишніми колегами РЕГІОНАМИ, П.Ворона прорвався на посаду голови Полтавської обласної ради. І тут у Ворони поперло, а у всієї Полтавщини пішло все на перекіс, хоч вовком вий. Слабкий морально, але мстивий за натурою, Ворона швидко розпочав чинити розправи на теренах Полтавщини, прикриваючи свої дії цікавим словом «люстрація». Але достеменно нікому не відомо, навіть і самому Вороні, на яких принципах та за якими критеріями проводити ту ЛЮСТРАЦІЮ. Петро, не заморочуючись, вирішив, що то є шанс звести рахунки зі своїми опонентами та розставити на ключові пости своїх людей, при цьому добре заробивши. І тут, на прикладі 

Оржицького округу, трішки інформації для громади Полтавської області.

Колишній начальник Оржицької міліції Віктор Панченко, а нині довірена особа Ворони на теренах Оржицького, Лубенського, Гребінківського районів та вірний однопартієць розпочав свій спільний з Петром бізнес. Віктор відшукує бажаючих на різні посади в державних органах і, звісно ж не безкоштовно, проштовхує їх через Ворону на посади. А потім, як в кіно або як в інтерв’ю Ворони, мол, «з громадою погоджено» або «громада вимагає», але постає питання: що ж то за громада така?

Таким чином, Панченко зараз намагається проштовхнути на посаду Кременчуцького МУ УМВС в Полтавській області знаного хабарника та бандюгана Мрачка Ігоря Миколайовича. З достовірних джерел, Мрачко І.М. заслужив таку довіру тим, що передав Віктору невеличку суму в розмірі 20 тисяч доларів США на розбудову партії. Ця допомога осліпила Ворону і він забув, що Ігор Мрачко був з тріском вигнаний генералом Рудяком з посади начальника Лубенської міліції за суцільне кришування, ігрового бізнесу, наркотиків, бандитських груп, рейдерських захоплень, самозахватів землі. до речі, на даний час відносно нього ведеться кримінальне розслідування стосовно одного з фактів. Попри шалений тиск Ворони на начальника УМВС України в Полтавській області Корсуна І.Г., він все ж таки уникає призначення цього «професіонала», призначення якого так вимагає «громада».

За квотою Ворони та під його безпосереднім тиском на керівництво Полтавської міліції було протягнуто на посаду ще одного напівміліцоненїра-напівбандита, родом з Оржицького району, Бендрика Геннадія. Цього протеже Ворона протягнув на начальника Полтавського УБОЗ, щоб контролювати справи в області. Стосовно Бендрика, серед працівників міліції ходить інформація, що він має у особистому підпорядкуванні групи, які займаються квартирними крадіжками та був спійманий на крадіжках зброї під час проведених обшуків.

Також за сприяння Віктора Панченка було повернуто на посаду начальника Чорнухинського РВ, бездаря та лацька, Козленка. Зараз розпочалася ціла епопея, пов’язана з переміщенням Замахіна Андрія на посаду начальника штабної роботи обласної міліції, якому довелося йти з посади начальника Чорнухинської міліції. За цим шановним паном є один дуже великий гріх. За часів Мрачка Ігоря, Андрій, нехтуючи наказами та законами, послав свого співробітника без екіпіровки, одного конвоювати психічнохворого. В результаті такої місії міліціонера було смертельно поранено в серце психічнохворим. Але тоді цю трагедію було «замилено» режимом і вона не набула великого розголосу. З цього приводу можу сказати лиш одне. Такі дії не мають строків давності! Виникає питання, як він буде здійснювати контроль за підлеглими, коли сам допускає такі дії.

Але то для Ворони не головне! Найголовніше для Петра - то гроші, бо він чітко розуміє, що його час зараз тут і ненадовго, і тому потрібно рвати копійку, поки є можливість.

 

 PSНавіщо нам така Люстрація і підтримка тієї громади в особі Панченка і Ворони та мертвих Американських президентів?!Не за те боролись, вмирали хлопці з Небесної сотні, щоб до влади прийшли такі аморальні та жадібні політики! 

Олексій Розумовський для ОРД 02


Теги статьи: КличкоВоронаУдар

Дата и время 06 апреля 2014 г., 10:02     Просмотры Просмотров: 5619
Комментарии Комментарии: 0


Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Чего вы ждете от встречи Нормандской четверки?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
1.895079