АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -12°C
Харьков: -11°C
Днепр: -9°C
Одесса: -4°C
Чернигов: -11°C
Сумы: -12°C
Львов: -6°C
Ужгород: -6°C
Луцк: -5°C
Ровно: -6°C

Військові АТО з посвідкою «Учасник бойових дій» можуть їздити залізничним та автотранспортом безкоштовно

Військові АТО з посвідкою «Учасник бойових дій» можуть їздити залізничним та автотранспортом безкоштовно
Військові АТО з посвідкою «Учасник бойових дій» можуть їздити залізничним та автотранспортом безкоштовно

Кому ще дозволили їздити за пільгами, а кого позбавили цих можливостей – читайте далі .

З 1 червня 2015 року в Україні почали діяти зміни внесені до правил перевезення пасажирів.

Нині за законодавством із 25-и пільгових категорій право на безкоштовний проїзд залишили для 18-и.   «Телеграф» з’ясував, кому дозволили їздити за пільгами, а кого позбавили цих можливостей.   Серед тих, кому надали право на безкоштовний проїзд залізничним транспортом та автобусами – учасникам АТО, якщо у них є посвідка «Учасник бойових дій», або довідка, яка передує видачі посвідчення.  

ПІЛЬГОВИЙ ПРОЇЗД ЗАЛІЗНИЦЕЮ  

Пільговий проїзд на міжміському сполученні залізницею (безкоштовно, чи половина вартості для різних категорій) зберегли для учасників бойових дій, інвалідів війни всіх груп, інвалідів та дітей-інвалідів, осіб, що супроводжують інваліда І групи та дитину-інваліда, студентів, інвалідів-учасників Великої Вітчизняної війни. Окрім того, зараз (за благодійною акцією) безкоштовно можуть їздити діти-сироти, або діти що залишилися без піклування батьків, діти військовослужбовців та працівників правоохоронних органів, які загинули під час виконання службових обов’язків, а також діти загиблих шахтарів та загиблих залізничників.   Пільгами на приміському залізничному сполученні також можуть скористатися пенсіонери та інваліди.  

ПІЛЬГОВИЙ ПРОЇЗД АВТОТРАНСПОРТОМ  

Безкоштовний проїзд на міжміському сполученні залишили для учасників бойових дій, інвалідів війни всіх груп, осіб, які супроводжують інваліда війни I групи (не більше однієї людини), дітей з багатодітних сімей, та школярів із сільської місцевості, що їздять цим транспортом до школи.   Інвалідам I-II групи, дітям-інвалідам, та особам що їх супроводжують (не більше однієї) зберегли 50% знижку на вартість проїзду при міжміському сполученні у період з 1 жовтня до 15 травня.   Безкоштовно у приміському автобусному сполученні можуть їздити названі вище категорії та учасники ліквідації наслідків ЧАЕС I та II групи, діти-інваліди (ЧАЕС), ветерани військової служби, органів внутрішніх справ, державної служби пожежної охорони, держслужби спецзв’язку, держслужби цивільного захисту, кримінальної виконавчої служби та податкової міліції.  

КАТЕГОРІЇ ЛЮДЕЙ, ЯКИХ ПОЗБАВИЛИ ПРАВА НА ПІЛЬГОВИЙ ПРОЇЗД ЗАЛІЗНИЦЕЮ  

За даними Укразалізниці і відповідно до змін у законі від 1 червня, втрачають право на безкоштовний проїзд у поїздах приміського сполучення ветерани праці, діти війни, а також особи, які супроводжують хвору дитину до місця лікування (реабілітації), оздоровлення та назад (за направленням медичних закладів).   Крім того, втратили право користуватися без обмеження приміським залізничним транспортом у період з 1 жовтня по 15 травня з 50-відсотковою знижкою й такою ж знижкою на проїзд один раз на рік (туди й назад) колишні малолітні в’язні концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового тримання, визнані інвалідами III групи від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин.  

Користуватися послугами приміського залізничного транспорту безоплатно більше не зможуть особи, нагороджені Орденом Героїв Небесної Сотні, Герої Радянського Союзу, повні кавалери Ордена Слави, нагороджені чотирма і більше медалями «За відвагу», Герої Соціалістичної праці, удостоєні звання за працю у період ВВВ 1941-45 років. Крім того, для цієї групи осіб відмінено безплатний проїзд один раз на рік (туди і назад) у двомісному купе швидких і пасажирських поїздів.   Ввтрачають право безоплатного проїзду в приміському сполученні, а також не їздитимуть безкоштовно залізничним транспортом один раз на два роки (туди і назад) або один раз на рік (туди і назад) з 50-відсотковою знижкою:   - військовослужбовці, які в період війни проходили військову службу в Збройних Силах колишнього СРСР, трудівники тилу, а також інші особи, що зазначені в Статті 9 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії соціального захисту»;   - Герої України, повні кавалерам ордена Трудової Слави, Герої Соціалістичної праці;   - колишні неповнолітні (яким на момент ув’язнення не виповнилося 18 років) в’язні концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, створених фашистською Німеччиною та її союзниками в період Великої Вітчизняної війни та Другої світової війни, а також діти, які народилися в зазначених місцях примусового тримання їх батьків;   - колишні в’язні концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового тримання в період Великої Вітчизняної війни та Другої світової війни;   - особи, які були насильно вивезені на примусові роботи на територію Німеччини або її союзників, що перебували у стані війни з колишнім Союзом РСР, або на території окупованих Німеччиною інших держав;   - дружини (чоловіки) померлих жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя інвалідами III групи від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге;   - діти партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога, яких у зв’язку з патріотичною діяльністю їх батьків було піддано репресіям, фізичним розправам, гонінням.


 http://www.telegraf.in.ua/


Теги статьи: АТО

Дата и время 15 июня 2015 г., 09:45     Просмотры Просмотров: 17690
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

’’Л/ДНР’’ несут потери: ВСУ отчитались о мощной ’’ответке’’ на Донбассе
На Крещение боевики на Донбассе существенно усилили обстрелы украинских позиций
Ситуация на Донбассе: За минувшие сутки зафиксировано 13 вражеских обстрелов, ранен один военный

На Донбассе взорвали машины с бойцами ВСУ: первые подробности
Як захисники ДАПу ставали "кіборгами"
Боевики на Донбассе понесли серьезные потери

Доба на фронті: один військовослужбовець Об’єднаних сил загинув та двоє отримали поранення
Самоліквідувався: на Донбасі загинув ще один бойовик
ВСУ подбили вражеский бронетранспортер: один боевик ликвидирован

Боевики стянули десятки «Градов» к Луганску
ВСУ пресекли попытку боевиков продвинуться вперед на Донецком направлении
Российские оккупационные войска обстреляли беспилотник ОБСЕ на Донбассе

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.285679