АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 3°C
Харьков: 2°C
Днепр: 4°C
Одесса: 5°C
Чернигов: 2°C
Сумы: 1°C
Львов: 0°C
Ужгород: 3°C
Луцк: 1°C
Ровно: 1°C

Одеські міліціонери-сепаратисти їздять на машинах з наклейками "Спецназ ГРУ"

Одеські міліціонери-сепаратисти їздять на машинах з наклейками "Спецназ ГРУ"
Одеські міліціонери-сепаратисти їздять на машинах з наклейками "Спецназ ГРУ"

Одеські мусора-сепаратисти їздять на машинах з наклейками "Спецназ ГРУ". 

Вчора проходив по Куликовому полі з друзями. За Будинком профспілок, ззаду є кафешка. Столик під зонтіком. Там сиділи чоловік 5-6 ментів по формі: водичка, сігаретки, картішки... крч несуть службу. Увагу привернула недешева машина "Тойота Камрі", що стояла поряд: на ній наклейка "Спецназ ГРУ". Стали її фоткать, тут з-за столику піднявся один з ментів: "Шо ви фоткаете?"

Спитали, чия це машина? Сказав: моя. На запитання, що це за наклейка і прославляння кацапського ГРУ, котре вбиває його ж колег на Донбасі, почав мимрити щось незрозуміле... Спитав його, звідки бабло на таку машину при ментовській заплаті. Він відповів, що машина належить його батьку, і батько мол, служив за часів СССР в ГРУ.

Один з мусорів, явний сеператюга, підірвався з-за столику і почав орать: "Та шо ти перед німі оправдиваєшся? Я щас сніму пагони і поговорім, где субордінация?", почав погрожуати, назрівав конфлікт...

Старший серед них, з пістолетом, лисий, почав розрулювати, тіпа "Пацани, все ок, ви отдихаєте, ми отдихаєм і тд.."... Кроче, машину ми зафоткали і пішли... А далі вже хай з одеськими мусорами розбираються відповідні органи...
Наостанок, напхали мусорам: "Ваші колеги-добровольці гинуть на Донасі, а ви тут в кафешці відпочиваєте, з наклейами "спецназ ГРУ". Короче, A.C.A.B.

Богдан ОСІНСЬКИЙ


Теги статьи: МилицияОдесса

Дата и время 15 июня 2015 г., 12:31     Просмотры Просмотров: 4231
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
18 ноября 2017 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.066913