АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 2°C
Харьков: 4°C
Днепр: 4°C
Одесса: 6°C
Чернигов: 2°C
Сумы: 3°C
Львов: 2°C
Ужгород: 6°C
Луцк: 2°C
Ровно: 2°C

Тимошенко бере в заручники Порошенка

Тимошенко бере в заручники Порошенка
Тимошенко бере в заручники Порошенка

Юлія Тимошенко починає розхитувати ситуацію в країні аби потопити Арсенія Яценюка та зайняти електоральну нішу "Народного фронту" та прем’єрське крісло. Все це мало б серйозно занепокоїти президента

Від сьогоднішньої погоджувальної ради лідерка "Батьківщини" починає активну фазу своєї улюбленої популістичної гри у "тарифні війни". Здається Юлія Володимирівна відчула, що знову настав її час і вона цілком здатна осідлати хвилю народного невдоволення зростанням цін та новими комунальними тарифами. Для цього "Батьківщина" підготувала аж сім соціальних законопроектів, прийняття яких Тимошенко і буде добиватися з завжди притаманною їй енергійністю та емоційністю. Головним меседжем Тимошенко буде негайне зниження тарифів на газ в три рази та не менш негайне проведення індексацій пенсій та зарплат. На підмогу собі Юлія Володимирівна готова привести завтра під Раду "індексаційно-тарифний майдан" у вигляді активістів профспілок.

Наступ Тимошенко просто приречений на успіх. На тлі непереконливості Яценюка-реформатора, сумнівної ефективності боротьби з корупцією та відсутності найближчих перспектив зростання економіки, прості рецепти від Юлії Володимирівни типу "взяти все і поділити", що торкаються майже кожного, обов’язково знайдуть відгук в серцях великої кількості простих українців. Адже тих, хто свято вірує в доброго дядечка (чи добру тітоньку), що прийшовши до влади почне роздавати знедоленим матеріальні блага, якщо і поменшало, то ненабагато.

Тимошенко бере в заручники Порошенка - фото 1

Масове невдоволення новими тарифами і загальним зниженням рівня життя прекрасно розуміє і Арсеній Петрович, так само як і те, що завдяки цьому від його рейтингу не залишилося майже нічого. Але ситуація з наповненням бюджету та умови співпраці з МВФ не дають Яценюку можливості для популістичних маневрів. Єдине, на що розраховує чинний прем’єр - це спробувати нівелювати негативний вплив нових тарифів за допомогою субсидій та провести таки індексацію пенсій та зарплат, але не зараз, а поближче до місцевих виборів, аби хоч якось відіграти втрачене. Натомість Юлія Володимирівна намагатиметься змусити уряд провести індексацію саме зараз, і це, безсумнівно, сприйматиметься населенням як перемога Юлі - захисниці простого люду. Навіть якщо протягти індексацію сьогодні не вийде, на коні буде саме Тимошенко і її політична сила, що захищає трударів від злого "реформатора" Яценюка.

Головна мета Тимошенко - розхитати ситуацію настільки, щоб добитися позачергових виборів і на хвилі тарифного популізму зайняти нішу "Народного фронту", знищивши останній, що вона свого часу вже зробила з "Нашою Україною" Ющенка. Підстав для оптимізму у Тимошенко більш ніж достатньою - рейтинг "Народного фронту" зараз прагне до нуля і остаточно добити його вдається справою техніки.

Якщо все станеться саме так, Тимошенко стане другим політиком у країні після президента, що має серйозно занепокоїти Петра Олексійовича, який самоусунувся від питання тарифів і став заручником ситуації. Враховуючи давні "теплі і дружні" стосунки Порошенко з Тимошенко та перспективу останньої зайняти місце партнера і конкурента Яценюка, глава держави має серйозно замислитися над майбутнім своїм та країни. Не секрет, що Яценюк для Порошенка значно більш договороспроможний партнер, ніж Тимошенко.

Не так давно, ми всі вже були свідками непримиренного протистояння президента і прем’єра - "любого друга" нинішнього глави держави та тієї ж Юлії Володимирівни. До чого це призвело, і чим все це закінчилося для країни нагадувати, здається, не потрібно.

depo.ua


Теги статьи: ПорошенкоТимошенко

Дата и время 15 июня 2015 г., 16:31     Просмотры Просмотров: 5622
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Порошенко продолжает похищать людей — Сакварелидзе
Главный бренд Порошенко занял третье место по стоимости в Украине
Россия контролирует украинских "воров в законе" – Гелетей

"Фарс". Як Порошенко з Турчиновим розписали Бюро розслідувань
Есть ли жизнь после Порошенко – реакция политического бомонда на нового президента
Не так страшен поляк, как его малюют, или Зачем Польше "война" с Украиной

Покушения на Порошенко: главный охранник решил рассказать всю правду
Я не должен искать его благорасположения, – Аваков прокомментировал конфликт с Порошенко
Порошенко «унесло» в открытое море, появились фото

Главой ГБР стал лояльный к Порошенко кандидат
Порошенко копирует методы Януковича – Деревянко
Балога про спецоперацію на Закарпатті: 2 роки тому Москаль рапортував Порошенку, що контрабанду поборено

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.111607