АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 11°C
Харьков: 15°C
Днепр: 17°C
Одесса: 16°C
Чернигов: 10°C
Сумы: 12°C
Львов: 12°C
Ужгород: 14°C
Луцк: 12°C
Ровно: 12°C

Люди Фірташа контролюють фінансову систему терористів (ФОТО)

Люди Фірташа контролюють фінансову систему терористів (ФОТО)
Люди Фірташа контролюють фінансову систему терористів (ФОТО)

Колишній начальник донецького відділення банку “Надра” контролює фінансову систему російських терористів. 

ІНФОРМАТОРУ стало відомо, що близьке оточення Фірташа контролює фінансову систему терористів “ДНР”, зберігаючи при цьому контакти з одіозним олігархом. Так, яскравий представник донецького кримінального клану “макіївських”,  Олександр Ігорович Кофман, належить до близького оточення Дмитра Фірташа. Його персоні варто приділити особливу увагу. Так, просування по карєрній сходинці він почав з 1999 року гооловою Центру соціальних служб для молоді Кіровського району Макіївки. У 2002 році заснував і очолив будівельно-монтажне підприємство Альбіон, де працював на посаді директора до 2006 року. З 2006 року – старший радник з розвитку комерційного банку “Надра”. З 2013 року – начальник управління розвитку Східного регіону ТОВ “Руш”.  У часи Януковича він належав до близького оточення донецького кримінального клану, і займався відмиванням брудних грошей “сім’ї”. З початком військової агресії Росії проти України, Кофман як підлеглий Фірташа входить до терористичних бандформувань як гарант стабільності постачання їх фінансами і використовує структуру банку “Надра” для створення і функціонування “банківської системи” терористів.

При цьому у Фірташа і Кофмана відразу були відчутні політичні амбіції у середовищі терористів. Так, Олександр Кофман на початку 2014 р. очолює “секретаріат  т.зв. “Координаційної ради Громадського руху “Південний Схід”. Слідом він намагається влізти у т.зв. “парламент “Союзу Народних республік Новоросії”, “депутатом” якої він став. 26 червня 2014 р. його поставили на посаду першого заступника голови “парламенту Новоросії”.

У жовтні 2014 Кофман реєструється кандидатом для участі у фарсі під назвою “вибори глави “Донецької народної республіки”. І тут йому нарахували друге місце. За нашою інформацією, Фірташ просто не домовився про ціну з Жиліним, який просунув свою креатуру – Захарченка. Однак, Кофман зберіг свій вплив на систему терористів: зараз за ним числиться посада першого заступника голови “парламенту Новоросії”, посада т.зв. “міністра закордонних справ” квазіреспубліки “ДНР”, а негласно він контролює усю фінансову систему і грошові потоки на окупованих територіях Донецької області. На відповідних посадах сидять його підлеглі, переважно колишні працівники донецького відділення банку “Надра”.


Нагадаємо, що Олександр Кофман кілька місяців тому потрапив у скандал, пов’язаний з Міхаілом Порєчєнковим. Кофман привіз кремлівського пропагандиста, і разом із ним обстрілював перед російськими камерами кіборгів у Донецькому аеропорті.

Як повідомили ІНФОРМАТОР інсайдери на окупованих територіях, Кофман постійно перечисляє “данину” своєму прямому керівнику, – Дмитру Фірташу, через низку азійських офшорів: Гонконг (HSBC (HK), Сінгапур (Bank of Singapore LTD). Суми, які перечисляють на рахунки цих фінансових установ величезні, і становлять десятки мільйонів доларів.

При цьому дивує, що офіційно терористи говорять про “народний бунт” і, буцімто, їхню боротьбу проти “юдейських олігархів”, які “захопили Україн”. Однак, на цьому прикладі яскраво видно усю брехливість їхньої політики: кримінальник Кофман, єврей за національністю, фінансує терористів, і данину сплачує своєму керівнику-олігарху Фірташу. Наразі ми не володіємо коментарями єврейської громади України з цього приводу, однак, судячи із заяв Геннадія Корбана, йому приносить особливе задоволення “пощипати” друзів Путіна, особливо якщо вони є його однопленінниками – євреями. Що станеться з Кофманом та його бізнесом і рахунками – покаже час.

Вакула 
для ІНФОРМАТОРа


Теги статьи: Фирташ

Дата и время 15 июня 2015 г., 21:33     Просмотры Просмотров: 5968
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Что нужно сделать с Савченко?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.055958