АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 19°C
Харьков: 22°C
Днепр: 23°C
Одесса: 21°C
Чернигов: 16°C
Сумы: 19°C
Львов: 19°C
Ужгород: 21°C
Луцк: 19°C
Ровно: 20°C

Терорист Губарєв розказав, на які землі рушить із «русским миром»

Терорист Губарєв розказав, на які землі рушить із «русским миром»
Терорист Губарєв розказав, на які землі рушить із «русским миром»

Відомий донецький проросійський сепаратист, голова терористичного політичного руху «Новоросія» Павло Губарєв заявив, що його метою є захоплення Російською Федерацією повністю всієї України – від «Луганська до Чопа», повідомляють  Патріоти України з посиланням на терористичні сайти.

Так, донецький сепаратист  розповів про свої найближчі плани, в переліку яких розчленовування України та «обрусіння» Галичини. «Це не просто розчленування України. Ми хочемо «обрусити» її всю, від Луганська до Чопа. В цьому і полягає наша свята місія, відмовитися від якої нас вже ніщо не змусить», – заявив Губарєв.

Також донецький «інтелектуал» розповів, яким способом він буде це робити. «Якось же їх зробили українцями за якихось 150 останніх років? І якщо з росіян можливо зробити якихось «українців», ворожих російському народу, то, значить, цей процес можливо і повернути назад. Я не стверджую, що у нас вийде досягти цієї мети за рік, два, три, чотири роки. Але раз такі речі під силу Заходу, значить, і нам можливо навчитися такому», – розповів про свої геополітичні фантазії Губарєв.


Джерело: http://patrioty.org.ua/


Теги статьи: Губарев

Дата и время 16 июня 2015 г., 10:40     Просмотры Просмотров: 2735
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Что нужно сделать с Савченко?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.058111