АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 10°C
Харьков: 10°C
Днепр: 11°C
Одесса: 12°C
Чернигов: 10°C
Сумы: 10°C
Львов: 9°C
Ужгород: 11°C
Луцк: 10°C
Ровно: 10°C

10 мільйонів на ресторан прокурору Стрелюку

10 мільйонів на ресторан прокурору Стрелюку
10 мільйонів на ресторан прокурору Стрелюку

12.04.2014 року в ЄРДР було зареєстроване кримінальне провадження за ст. 364 ч.1 КК України 2001 р.

Фабула наступна: встановлено, що службові особи Управління комунальної власності міста виконавчого комітету Полтавської міської ради, за сприяння та активної участі керівництва виконавчого комітету Полтавської міської ради, в порушення вимог Закону України "Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності", Закону України " Про місцеве самоврядування в Україні", зловживаючи своїм службовим становищем, достовірно знаючи про навмисно занижена вартість об’єктів приватизації, діючи в інтересах третіх осіб (покупців), упродовж 2011-2013 рр. незаконно підписали накази про приватизацію об’єктів та їх продаж, а також договори купівлі-продажу комунального майна, що призвело до вибуття по заниженим цінам нежитлових приміщень комунальної форми власності за наступними адресами: вул.Сакко,2 вул. Кричевського, 23 а, вул. Міщенка, 2, вул. Короленка, 17/53, вул. Новий Базар, 8-д, пров. Ломаний, 38-а, вул. Шевченка, 15 -д,вул.Великотирнівська, 39, вул. Новий Базар, 22, пров. Спортивний, 13-в, вул. Шведська, 20-а, вул. Гагаріна, 10,вул. Фрунзе, 63, вул. Калініна, 2, пров. Спортивний,13-в, вул. Сакко,10, вул. Нечуйність-Левицького, 10-б, вул. Конституції,13, вул.Великотирнівська,29/2, вул. Пушкіна,47,вул. Гоголя, 35, вул. Леніна, 120, вул. Халтуріна С.,7, вул. Калінінград,12/8, вул. Хмельницького Богдана, 28,вул. Козака Володимира,8/1, та інші (адреси є в редакції).
Фактично в територіальної громади міста було вкрадено майна на десятки мільйонів гривень. Розпочав Матковський, продовжив Мамай.
Розповідають, що один з представників судової системи Полтавської області, з метою легалізації отриманих хабарів, купив собі та дружині не дорогий ресторанчик на Лазурному узбережжі. Вид на проживання сподівався отримати, та й бізнес, як не як, а чудовий. Кошти на ресторанчик отримав він від попередньої хвилі приватизації ласих полтавських активів.
Прокурор Стрелюк, за наявною у редакції інформацією, теж отримав від Мамая та К. 10 мільйонів гривень на ресторанчик, і теж, уявіть собі, за легалізацію вкраденого у держави майна.

А кримінальну справу, мабуть, з метою знищення доказів, прокурор Стрелюк чи то з’їв, чи закопав.
Як і кримінальну справу відносно ТОВ "Промпостач і К"; як і відносно ТОВ "СТС-3", яке поцупило з Укргазвидобування більше мільярда бюджетних коштів.
"Останній Бастіон" продовжує цикл невигаданих історій з життя нашого міста.
До речі, прокурор Стрелюк, як вам живеться після спаленого будинку вашого опонента, коли той перебував в зоні бойових дій на сході України, а в будинку залишалася його дружина???
Як розвивається ваш бізнес по розкраданню, разом з Романенком, газового конденсату? Проблеми з обхідниками труб вже вирішили? А з отим хлопцем з СБУ?
Але про це трохи далі...

Гнап Нерушима, 

спеціально для Останнього Бастіону.


Теги статьи: Стрелюк Ян

Дата и время 17 июня 2015 г., 09:29     Просмотры Просмотров: 3169
Комментарии Комментарии: 0


Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Как карантин сказался на вашем материальном положении?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.173596