АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -12°C
Харьков: -10°C
Днепр: -10°C
Одесса: -3°C
Чернигов: -10°C
Сумы: -9°C
Львов: -7°C
Ужгород: -2°C
Луцк: -7°C
Ровно: -7°C

Співробітниця НБУ Шульга «заробила» 700 тис. доларів на посаді

Співробітниця НБУ Шульга «заробила» 700 тис. доларів на посаді
Співробітниця НБУ Шульга «заробила» 700 тис. доларів на посаді

Директор Генерального департаменту банківського нагляду Нацбанку Алла Шульга за час перебування на посаді значно збагатила свої банківські активи. Про це заявив член МДО «Депутатський контроль» Максим Поляков (фракція «Народний фронт») під час брифінгу в парламенті.

Народний депутат наголосив: «Колишній працівник НБУ Шульга, яка працювала понад рік в команді Гонтаревої, користуючись нестабільною ситуацією курсу долара, поклала на власні рахунки два депозити: один – 450 тис. доларів, інший – 250 тис. Ці гроші знаходяться в українських банках, але ми розуміємо, що чимала сума коштів була вивезена за кордон».

Члени МДО «Депутатський контроль» звернулися до голови Фінансового моніторингу Ігоря Черкаського з вимогою надати копію вихідного листа від Гонтаревої, у якому вона просить не звертатися до банків з вимогою роз’яснення яким чином і коли Шульга поклала кошти на власні рахунки. «Сьогодні ви бачите сотні людей, які виходять під Верховну Раду з питанням повернення депозитів. Ми розуміємо де ці депозити, яким чином зникали кошти в резервах банків, яким чином видавалось рефінансування. За всі ці проекти, безпосередньо, відповідала крім Гонтаревої – пані Шульга»,– наголосив Максим Поляков.

У свою чергу, голова Фінмоніторингу Ігор Черкаський не надав на Депутатське звернення копію листа від Гонтаревої членам «Депконтролю», посилаючись на банківську таємницю. «Тому ми звертаємось до Генпрокуратури та МВД щодо проведення перевірки зловживання та корупції, яка панує в Національному банку України. Просимо розслідувати дані факти і порушити кримінальні провадження проти Шульги та Гонтаревої», – зауважив нардеп.

ОРД

 

Теги статьи: ШульгаАлла Анатольевна Шульга

Дата и время 17 июня 2015 г., 12:36     Просмотры Просмотров: 3245
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
21 января 2019 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.954235