АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 0°C
Харьков: 2°C
Днепр: 3°C
Одесса: 1°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 0°C
Львов: 2°C
Ужгород: 1°C
Луцк: 1°C
Ровно: 1°C

«С Т О П — К Р І П А К»

«С Т О П — К Р І П А К»
«С Т О П — К Р І П А К»

(До уваги Президента, Голови СБ , Генерального прокурора України )

 

Шановні панове!

Враховуючи заявлену Вами непримириму боротьбу з корупцією в усіх органах влади і насамперед в правоохоронній системі, хочу звернути Вашу увагу на діяльність генерала СБУ Кріпака В., який до недавнього часу був начальником управління по Чернігівській області. За це щастя управляння дякує виключно колишньому депутату ВР України загальновідомому пану І. Плющу, племінником якого є Кріпак. Саме ці родинні зв’язки і дозволили Кріпаку без вищої спеціальної освіти за 12 років як у пісні пройти шлях « від лейтенанта до генерала» і пильно стати на сторожі бізнесових інтересів дяді в області. Цей спецслужбіст за три роки свого правління, а точніше царювання в області, розгорнув таку роботу по особистому збагаченню, що здивував навіть свого тепер уже біглого шефа Якименка, котрий вимушений був врешті вивести його в розпорядження. До резонансних службових здобутків управління за цей час можна віднести хіба що будівництво фонтана у дворі управління та ремонт з позолотою своїх апартаментів, мабуть за прикладом того ж Якименка. А ось для себе віддача була повною. За 2012-2013 роки — придбав новий джип «Лексус» ( СВ 7777—) вартістю біля 100 тисяч доларів собі, новий автомобіль «Міцубісі» вартістю 35 тисяч доларів доньці (студентка), купив нову квартиру в центрі міста вартістю під 100 тисяч тих же зелених, регулярні вояжі на відпочинок у Францію та інші європейські країни. Але особливе обурення викликає будівництво ним маєтку в селі Боромики безпосередньо в рекреаційній зоні річки Десни (освоєно вже біля 200 тисяч доларів). Прикриваючись службовим становищем та створивши штучні компрометуючі обставини відносно голови місцевої сільради, будівництво він веде в порушення законодавства без належного затвердженого проекту та інших передбачених для звичайних людей документів і зокрема рішень сільради про землевідведення під будівництво. А останнього не може бути в принципі, оскільки це рекреаційна зона.

 

На початку будівництва, для вирівнювання території та її підняття відносно рельєфу (місцями на понад 2 метри), був привезений земснаряд, який впродовж 4 місяців намивав пісок беручи його безпосередньо з дна Десни знову ж таки без будь яких погоджень з природоохоронними органами та отримання дозволу на розробку корисних копалин і звичайно ні копійки не плативши до бюджету. За наближеними оцінками фахівців з річки було незаконно вимито понад 25 000 кубометрів піску.

 

 Але верхом нахабства можна вважати цілодобове безкоштовне використання на будівництві спеціальної військової техніки (ескаватора, крана, бульдозера, великовантажних автомобілів) та військовослужбовців. І все це цинічно супроводжувалось патетичними лозунгами на оперативних нарадах про необхідність посилення боротьби з корупцією та бездумними масовими дисциплінарними стягненнями щодо оперативних працівників (на період зняття Кріпака з посади 90 % оперів мало від 1 до 4 стягнень, які не знімались роками). Взагалі то загальний психічний стан генерала викликає певний сумнів в його повній адекватності. Бо як ще можна пояснити той факт, що начальниками відділів кожен документ для його підпису готувався в кількох екземплярах, бо основна увага ним приділялась не суті викладеного, а красі поставленого « вензеля». В разі «невдачі» такий підпис вирізався ножицями щоб не компрометував творця та знищувався особисто, а документ повертався для нового друку і так по декілька разів. В особливо «відповідальних» випадках до оцінки краси цього витвору мистецтва в якості експерта залучався начальник секретаріату управління. (Психіатри кажуть що це вже діагноз по їх профілю.)

 

Більш детальну інформацію про хід та джерела фінансування будівництва можуть надати зацікавленим особам поки що діючі: полковник Гетало — перший заступник Кріпака, полковник Сокоринський — начальник підрозділу військової контррозвідки при управлінні, полковник Ревунов П – колишній керівник групи власної безпеки управління а зараз офіцер діючого резерву у міськраді і за сумісництвом « провідний спеціаліст» по вибиванню добровільної спонсорської допомоги з комерсантів та криміналу, заслужив право бути сусідом та спонсором по будівництву, будує також незаконно та з розмахом як і шеф (його діяльність заслуговує на більш детальну розповідь в подальшому та широкий спектр кримінальних статей). Ця трійка особисто опікуються будівництвом, яке до речі продовжується і в цей час. На сьогодні підприємство «Районні електричні мережі», знову ж таки без законних підстав прокладає понад кілометр підземних комунікацій до вказаного будівництва.

 

Так як в діяльності Кріпака є ознаки злочину про який йдеться в ст. 364 ч.3, прошу вважати це повідомленням про злочин та вжити належних заходів реагування.


До речі, зараз Кріпак, навіть не позичаючи очей у собаки Сірка, через своїх прикормлених депутатів верховної ради від області, кадровиків центрального апарату СБУ та можливості всесильного дядечки Плюща, зовсім не безкоштовно, намагається отримати статус «постраждалого від режиму Януковича» та знову повернутись у втрачене чернігівське крісло адже будівництво не завершене, а тому далі буде.

 

Т. Рахманова ( у співавторстві з небайдужими журналістами області)

березень- квітень 2014 року

м. Чернігів – с. Боромики

орд


Теги статьи: СБУКріпак

Дата и время 07 апреля 2014 г., 14:27     Просмотры Просмотров: 3122
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

СБУ рассказали о провокациях спецслужб РФ в Европе
В Мариуполе будут судить судью, которого задержали на взятке, - НАБУ
Двести килограммов нелегального янтаря, стоимостью 1,5 млн грн, выявили в автомобиле на Закарпатье, - СБУ

’’Пытал после задержания’’: в России придумали новое обвинение захваченному сотруднику СБУ
В Полтаве СБУ обыскала дом главы Русского содружества, которому Путин вручил медаль и грамоту
Разведка Чехии заявила, что ликвидировала всех российских и китайских шпионов

На Київщині затримали голову Батальйоного Братства
В Киеве на взятке задержан ректор университета: первые подробности
У Порошенко опровергли, что он был иподьяконом УПЦ МП. И правда — он был не иподьяконом, а дьяконом

На волинській митниці – великі черги та СБУ з автоматами, – ЗМІ
На кого працює Шабунін?
СБУ задержала на взятке судью районного суда Мариуполя и его помощницу

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.086762