АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 20°C
Харьков: 23°C
Днепр: 23°C
Одесса: 24°C
Чернигов: 19°C
Сумы: 21°C
Львов: 18°C
Ужгород: 21°C
Луцк: 19°C
Ровно: 19°C

Какой первый шаг нужно сделать Зеленскому для победы Украины — Бутусов

Какой первый шаг нужно сделать Зеленскому для победы Украины — Бутусов
Какой первый шаг нужно сделать Зеленскому для победы Украины — Бутусов

Победа над «кое-кем». Президенту Зеленскому стоит попробовать ответить на ключевой вопрос — так почему же ЕС не демонстрирует «железную поддержку» Украины?

Можливо, тому що «дехто» в керівництві України бореться з Путіним вмовляннями припинити агресивні дії та навіть боїться назвати ворога по імені, щоб не псувати з агресором особистих стосунків?

Можливо, тому що «дехто» на Банковій не коментує загибель українських воїнів на фронті та каже, що у нас велике перемир’я, і веде себе так, ніби нічого важливого на фронті не відбувається?

Можливо, тому що навіть на річницю збитого росіянами Боїнга МН-17 президент Зеленський не написав, хто саме це зробив та хто має за це відповідати у суді перед нашою країною в тому числі?

Можливо, тому що «дехто» в керівництві України призначив проросійського політика на посаду начальника комітету по розвідці при президенті України та провалив усі розвідувальні операції проти Росії , в тому числі спільні з НАТО?

Можливо, тому що керівництво України тільки на словах каже про реформи і шлях до ЄС та НАТО, а насправді структури оборони та безпеки залишаються «совковими» і нема стратегії реформи армії?

Ніколи не будуть надійні союзники у країни, керівництво якої вимагає захисту від інших, і мало що робить для свого власного захисту.

Ніколи не буде потрібної допомоги у тих, хто стоїть у позі жертви та безпорадно благає агресора зупинити злочини.

«Залізна підтримка» ЄС буде у України тільки коли ми самі продемонструємо власну «залізну волю» дати відсіч Путіну, якщо ми покажемо, як ефективно чинити опір. Саме опір Росії підняв хвилю підтримки України у війні, саме готовність йти до кінця у боротьбі за незалежність.

Для початку треба перемогти в собі цього «Дехто», перестати його лякатись, назвати речі у війні своїми іменами. А тоді буде доречно робити закиди комусь іншим.

Це наша війна, і це нам треба бути чесними перед самим собою. Перемога над словом «Дехто» — це перший крок для перемоги України.

Возможно, это изображение (‎текст «‎ولا президент украёни володимир зеленський официйне интернет- представництво головна новини останнi̇ новини якщо ec не продемонструе залзну пдтримку европейських прагнень украйни грузё та молдови, TO дехто продемонструе залзни M’ язи биля наших кордонив президент 19 липня 2021 року 17:07‎»‎)


Теги статьи: агрессия РоссииУкраинаЕвросоюзЗеленскийБутусов Юрий

Автор статьи:
Юрий Бутусов
Все статьи автора

Дата и время 21 июля 2021 г., 15:08     Просмотры Просмотров: 1284
Комментарии Комментарии: 0


Комментарии:

comments powered by Disqus
30 июля 2021 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Обрадовались ли вы отставке Авакова?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.560396