АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 1°C
Харьков: 1°C
Днепр: 1°C
Одесса: 4°C
Чернигов: 1°C
Сумы: 0°C
Львов: 0°C
Ужгород: 1°C
Луцк: 1°C
Ровно: 1°C

Курченко намагається отримати громадянство Молдови

Курченко намагається отримати громадянство Молдови
Курченко намагається отримати громадянство Молдови

Про це повідомляє «Українська правда».

Як ідеться в документах, що їх надав членам депутатського комітету перший заступник голови СБУ Артюхов, текст яких має видання, Курченко вживає заходів, спрямованих на отримання громадянства Республіки Молдова.

«Серед поданих у компетентні органи документів Курченко надав копії паспортів громадянина Російської Федерації (громадянський та для виїзду за кордон), виданих йому 2014 року, а також підроблену довідку управління спеціальних перевірок та довідкового обліку ДІАЗ МВС України від 07.07.2014, згідно з якою він нібито не перебуває в Україні в розшуку та його не притягували до кримінальної відповідальності», – сказано в документах.

Як відомо, Курченко перебуває в міжнародному розшуку.

Його звинувачують у тому, що він створив і безпосередньо здійснював керівництво злочинною організацією, діяльність якої завдала збитків державі в нафтогазовій та банківській сферах на загальну суму близько 5 млрд гривень.

«Слідчі формують доказову базу щодо протиправного постачання афільованими з Курченком компаніями державним підприємствам «Нафтогаз України», «Укртрансгаз», «Чорноморнафтогаз» обладнання за завищеною вартістю», – сказано в документах.

Крім того, формують доказову базу щодо протиправної реалізації скрапленого газу через підконтрольні Курченку комерційні структури, укладення фіктивних угод з «Газ Україна 2020» на постачання нафтопродуктів, привласнення коштів рефінансування Національного банку.

За кримінальним провадженням накладено арешт на особисті рахунки, рухоме і нерухоме майно на загальну суму понад 1,2 млрд гривень, проведено арешти чотирьох осіб, підозрюваних у скоєнні злочинів.

Як відомо, Курченко переховується в Росії.

Як писав «Вголос», сербські ЗМІ повідомляли, що Курченко нібито отримав сербське громадянство.

Згодом в уряді Сербії заявили про намір скасувати громадянство українського олігарха.


Теги статьи: КурченкоСергей Курченко

Дата и время 18 июня 2015 г., 15:08     Просмотры Просмотров: 5768
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.246062