АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 15°C
Харьков: 21°C
Днепр: 23°C
Одесса: 21°C
Чернигов: 14°C
Сумы: 19°C
Львов: 10°C
Ужгород: 10°C
Луцк: 11°C
Ровно: 11°C

Бывший офицер ФСБ написал открытое письмо Михаилу Саакашвили

Бывший офицер ФСБ написал открытое письмо Михаилу Саакашвили
Бывший офицер ФСБ написал открытое письмо Михаилу Саакашвили

Бывший сотрудник ФСБ РФ, а ныне воюющий на стороне украинских войск Илья Богданов написал открытое письмо главе Одесской областной государственной администрации Михаилу Саакашвили. 


Об этом Богданов сообщил на своей станице в Facebook.

"Сегодня отправляю письмо,которое на украинской мове", - пишет он.

Текст приводим в оригинальной форме:

Главі Одеської обласної
державної адміністрації
Міхаїлу Саакашвілі

Шановний Міхаїл Ніколозович!

Вчора я подивився відеоролик Вашого спілкування з прокурорами Одеської області.

Хочу звернути Вашу увагу, що за враженням, яке в мене склалося і кристалізувалося, прокурори державники не звернули належної уваги на дивацтва своїх колег і не до кінця ще зрозуміли що, вони живуть в новій країні і новій об’єктивній реальності.
В зв’язку з тим, що Ви оголосили війну корупції, як основній складовій частині паразитивної системи, яка була створена Януковичем і його попередниками в Україні.

Переконливо прошу Вас провести перевірку всіх прокурорів Одеської області на предмет корупційної складової їх життєдіяльності.

Вважаю за необхідне вимагати від усіх прокурорів пройти аудит власного рухомого і нерухомого майна (включаючи близьких родичів) на відповідність прибуткам, отриманим за останні 8 років державної служби, а також за останні роки роботи на займаній посаді.

Я вважаю, що мешканці Одеси і Одеської області мають право знати, як живуть прокурори державники, включаючи найбільш активних діячів державного будівництва, на зразок пані Горностаєвої.

Тих прокурорів, які не зможуть відкрито для суспільства продемонструвати свої прибутки і витрати, прошу притягти до кримінальної відповідальності.

Дана акція дозволить форматувати мислення громадян, які всі останні роки вели паразитивну діяльність, прикриваючись державними інтересами.

Вважаю, що така акція необхідна і її проведення вкрай доцільне саме зараз, коли всі громадяни України спостерігають за людьми, що ініціюють реформи.

Прошу особливо відмітити, що профанування боротьби з корупцією або недостатні заходи щодо приховування колишніх прибутків держчиновників силових відомств, отриманих корупційними схемами, є таким же злочином стосовно народу України, як і злочинні дії перевертнів в погонах банди Януковича.

Прошу Вас відповісти мені на моє звернення і повідомити Ваше рішення стосовно моєї пропозиції.

З повагою, Ілля Богданов

18 червня 2015 р.

Напомним, экс-сотрудник ФСБ РФ Илья Богданов перешейдя на сторону Украины, принимал участие в защите донецкого аэропорта, в последствии получил украинское гражданство.

http://infokava.com


Теги статьи: ФсбМихаил Саакашвили

Дата и время 18 июня 2015 г., 17:13     Просмотры Просмотров: 5824
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
22 июня 2018 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.072635