АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -6°C
Харьков: -7°C
Днепр: -5°C
Одесса: 4°C
Чернигов: -7°C
Сумы: -7°C
Львов: -5°C
Ужгород: 0°C
Луцк: -5°C
Ровно: -5°C

Львів’яни, щоб захистити свою землю, зганьбили Cадового і закликали його люструвати

Львів’яни, щоб захистити свою землю, зганьбили Cадового і закликали його люструвати
Львів’яни, щоб захистити свою землю, зганьбили Cадового і закликали його люструвати

Сьогодні під час сесії Львівської міської ради до зали увірвалися члени садово-городнього кооперативу «Червона калина» з вигуками «Ганьба» та «Люстрація мера».

 

Про це повідомив кореспондент «Вголосу».

Люди вимагали узаконення їхнього садово-городнього кооперативу, землею якого вони користуються вже десятки років. Власне, на попередніх сесіях депутати Львівської міської ради підтримали людей і проголосували за ухвалу, якою виділили цьому садово-городньому кооперативу на вул. Лукасевича майже 50 га землі. Однак мер Львова Андрій Садовий наклав вето на цей документ.

Сьогодні люди прийшли з протестом під Львівську мерію. Водночас мер Львова після докладного вивчення документів відкликав своє вето і підготував ухвалу, якою людям таки виділяють землю під садівництво. Документом передбачено «погодити садово-городньому товариству «Червона Калина» місце розташування земельних ділянок та надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок орієнтовної площею 49,8 га, обмежених вул. І. Лукасевича – вул. Брюховицькою – лісовим масивом Брюховицького лісництва в оренду терміном на 5 років для ведення садівництва за рахунок земель сільськогосподарського призначення».

Однак депутати назвали цю ухвалу окозамилюванням просто для відвернення уваги людей.

Як пояснив у коментарі «Вголосу» голова депутатської земельної комісії, «свободівець» Руслан Валько, у такому вигляді цей документ буде«мертвим». Щоб цього не допустити, він запропонував доповнити його змінами в генплані. Натомість мер оголосив перерву, а люди увірвалися в сесійну залу з вигуками «Ганьба».

«Я пропоную доповнити цю ухвалу в тій частині, щоб внести зміни до ухвали міської ради, якою затверджували зонінг Шевченківського району міста. Адже, згідно з генпланом, цю землю вважають землею житлової та громадської забудови. А нинішня ухвала передбачає передачу ділянок під садівництво. Без змін у генплані ця ухвала буде мертвою – жодна землевпорядна установа не видасть людям ніякого документа. А. Садовий вирішив у такий спосіб просто відвернути увагу людей», – пояснив голова комісії.

Після тривалої перерви, мер Львова пояснив, що їм удалося знайти компроміс.

«Ми виділимо 50 тис. грн з бюджету для внесення змін у зонінг території цього району. А наразі я підписую цю ухвалу», – сказав він.


Теги статьи: ЛюстраціяЛюстрацияСадовийАндрій Садовий

Дата и время 19 июня 2015 г., 13:22     Просмотры Просмотров: 4646
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.772681