АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 16°C
Харьков: 17°C
Днепр: 18°C
Одесса: 22°C
Чернигов: 16°C
Сумы: 13°C
Львов: 16°C
Ужгород: 18°C
Луцк: 16°C
Ровно: 17°C

Після фото з терористами – на лекцію в Київ

Після фото з терористами – на лекцію в Київ
Після фото з терористами – на лекцію в Київ

Соромно! І ці люди називають себе журналістами — вибачте, ліберальними російськими журналістами. Насправді – тут немає навіть натяку на нашу професію. Принаймні, в тому розумінні, в якому її сприймають у цивілізованому світі. Немає не те що стандартів, а й принципів та звичайної людської моралі…

Це я про те, що учора ліберали, з дозволу сказати, російські медійники — так звана «еліта» ЗМІ РФ, вечеряли, «дискутували» і фотографувалися з… Бородаєм. І головне — вони справді нічого поганого не бачать в тому, щоб «бухати» з терористичною мерзотою.

«Соучастник массовых убийств на Донбассе Бородай с либеральными журналистами и знаменитым Каныгиным» / Фото зі сторінки twitter.com / Mikhail Golub

Про що вони говорили? «Обговорили нагальні проблеми ДНР. Зокрема, недолік загальнолюдської моралі у ополченців Бородай пояснив впливом голлівудських фільмів», — виправдовується Ілля Азар, який «випадково» зустрів терориста. Як кажуть, просто обійняти і плакати від таких аргументів —  «нагальні проблеми ДНР», «вплив голлівудських фільмів»…

Власне, Бородай — це терорист для України і всього світу, а для російських журналістів він — «джерело інформації», бо «так можна дізнатися інсайди для роботи і розуміння».

Словом, до російських колег зайве апелювати. Зрештою, це їхнє життя і їхня відповідальність. Можна було б всю цю історію просто сприйняти як черговий доказ невиліковного діагнозу російського суспільства.

Але ж проблема в іншому – вся ця «еліта» російської медійної тусовки приїжджає в Київ і в прямому розумінні слова – буде вчить українських колег як правильно займатися журналістикою!

Ви ще не знаєте? Невдовзі в нашій столиці стартує «грандіозна» школа журналістики, де лекторами виступають три десятки медійників із країни-окупанта, більшість (!) із яких не висловилися публічно щодо анексії Росією Криму та присутності фактору агресора на сході України. Крім того — частина з «лекторів» відкрито називають Крим — російським та вже давно акредитували своїх журналістів у «ДНР» та «ЛНР».

До речі, одним з головних «лекторів» буде вище згаданий Ілля Азар, який ВИПАДКОВО зустрічається, спілкується і ФОТОГРАФУЄТЬСЯ з Бородаєм! А його слухачі в Києві, які заплатили чималі гроші за лекцію, будуть думати, що це норма – пити горілку з терористами.

Будуть у Києві також слухати лекцію редактора «Російського репортера» Лейбіна, який днями у Криму розповідав місцевим медійникам, «як зупиняти війни правильними історіями».

А найбільше обурює, що увесь цей «шабаш» в Україні легалізують наші ж українські журналісти, які разом з російськими «колегами» дають свої майстер-класи у одній «школі» і нічого поганого в цьому не бачать.

Власне, про «геніальну» ідею запросити російських «зірок» з лекціями в Київ читайте в матеріалі «Про «санітарну бридкість»».

http://www.day.kiev.ua


Теги статьи: БородайАлександр Бородай

Дата и время 20 июня 2015 г., 10:52     Просмотры Просмотров: 3025
Комментарии Комментарии: 0


Похожие статьи

«Он не может меня забыть, мерзавец»: Гиркин объяснил вражду с Бородаем
"Россияне гибнут на Донбассе": экс-главарь "ДНР" сдал Путина с потрохами
Прапор України над Донецьком та Луганськом: В Росії говорять, що будуть стояти на смерть

“Сірого кардинала” Путіна помітили серед бойовиків “ДНР”
Дело МН17: террорист Гиркин устроил истерику из-за возможной выдачи его Нидерландам
«Человек из 18 века»: идеолог «ДНР» рассказал о «реальной власти» Бородая

"Господин Ахметов уверен - главное, чтобы все пришли к миру", - пресс-секретарь о записи переговоров Суркова и Бородая
JIT опубликовала разговор Бородая с Сурковым о событиях на Донбассе
Бородай: Гиркин в 2014 году присвоил деньги, выделенные на «гражданскую войну»

«Мы из прошлого»: Захарченко, Моторолу и Гиви убили старики, женщины и дети
Боевик Бородай: Киев – город предатель, киевляне первыми будут наст встречать с цветами на улицах, когда мы придем
Бородай: главарь «ДНР» Захарченко был убит пенсионерами из КГБ

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Как карантин сказался на вашем материальном положении?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
1.782194