АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 13°C
Харьков: 17°C
Днепр: 17°C
Одесса: 15°C
Чернигов: 14°C
Сумы: 15°C
Львов: 12°C
Ужгород: 13°C
Луцк: 12°C
Ровно: 12°C

На блокпосту з «ЛНР» в Україну стоїть вже просто гігантська черга автомобілів (ВІДЕО)

На блокпосту з «ЛНР» в Україну стоїть вже просто гігантська черга автомобілів (ВІДЕО)
На блокпосту з «ЛНР» в Україну стоїть вже просто гігантська черга автомобілів (ВІДЕО)

Жителі окупованих проросійськими терористами «луганської народної республіки» територій Луганської області масово тікають від бандитської влади місцевих «ополченців».

Пропонуємо читачам «Преси України» невелике відео жителя Луганська, на якому видно просто вже гігантську чергу охочих виїхати з окупованих «лнр» частин Луганської області.

Кожен з цієї маси людей, які масово їдуть від бандитського свавілля «лнр», влаштував для себе особистий референдум про визнання бандитської «луганської народної республіки».

Автор відео також прокоментував все зняте такими словами: 

«Навіщо вата їдете в Україну, якщо їм в ЛНР добре? Напевно шлунок змушує подолати інстинкт самозбереження і їхати на територію хунти. Навіть НТВ, що безперервними роликами про снєгірі і немовлят, не в силах зупинити потік», - вважає знявший величезну чергу на блокпосту.Нагадаємо читачам «Преси України», що керівництво терористичної «донецької народної республіки» знайшло спосіб відправляти рейсові автобуси з окупованого Донецька до столиці України Києва – тепер вони будуть їхати через російське місто Ростов-на-Дону.

Новий автобусний маршрут Донецьк – Київ (через Ростов-на-Дону) буде мати протяжність 1500 кілометрів, час перебування в дорозі близько 24 годин.

Відзначимо, що в доокупаційні часи рейсові автобуси, щоб потрапити з Києва у Донецьк чи навпаки, повинні були проїхати всього близько 700 кілометрів по прямій.

Одна з фірм, яка займається пасажирськими перевезеннями в Донецьку, виставила ціну на квиток на автобус Київ-Донецьк (через Ростов) між кінцевими пунктами в 1500 гривень.

Також варто відзначити, що постійного графіка відправлення цього рейсу з Донецька немає.

Автобус буде відправлятися тільки тоді, коли набереться 40-45 пасажирів.

Представник цієї фірми-перевізника в одному донецькому терористичному ЗМІ також наголосив на важливій юридичній деталі для пасажирів.

«Подивимося, як будуть реагувати силові відомства України. Автобус пропустять, але велике питання щодо людей, які будуть їхати з Донецька. Адже, перетинаючи неконтрольований кордон без відмітки про виїзді з території України, пасажири можуть потрапити на штраф у 1700 гривень. Але їх пропустять», – заявив представник.


Теги статьи: БлокпостЛНР

Дата и время 20 июня 2015 г., 18:43     Просмотры Просмотров: 4156
Комментарии Комментарии: 0


Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Как карантин сказался на вашем материальном положении?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.400267