АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -5°C
Харьков: -3°C
Днепр: -1°C
Одесса: 0°C
Чернигов: -5°C
Сумы: -5°C
Львов: -4°C
Ужгород: 0°C
Луцк: -4°C
Ровно: -4°C

«Вінницяобленерго» розпиляло 14 мільйонів на лічильниках між кіпріотами Григоришина

«Вінницяобленерго» розпиляло 14 мільйонів на лічильниках між кіпріотами Григоришина
«Вінницяобленерго» розпиляло 14 мільйонів на лічильниках між кіпріотами Григоришина

ПАТ «Вінницяобленерго» 10 червня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Енерго Контроль» на закупівлю лічильників на суму 14,40 млн грн.

Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Замовлено 37 524 однофазних електронних двохелементних лічильників по 384 грн./шт.

Фірма «Енерго Контроль» була заснована на початку 2013 р. і за цей час отримала замовлень на 25,68 млн грн., усі від Вінницького обленерго. При цьому приписаний «Енерго Контроль» по вул.Енергетичній,5 у Вінниці – там же знаходиться «Вінницяенергоналадка». Це підрозділ «Вінницяобленерго», який зокрема займається ремонтом і техобслуговуванням лічильників.

Власниками компанії є кіпрські «Ленсар Трейдінг Лімітед» і «Сетемпіо Холдінгс Лімітед».

Перша фірма, «Ленсар», також є співвласником ТОВ «ІК «Інвест Буд», на неї фірму переписали у 2011 р., а до того співвласником був «Енерджі стандард пауер лімітед» з групи Костянтина Григоришина.

Щодо «Сетемпіо», то на неї в 2011р. перереєстрували компанію ТОВ «ДП Лео» (нині ТОВ «Енерджі інжиніринг»), котрою до того володіла «Група Енергетичний Стандарт» – Україна» того ж Григоришина.

Єдиним конкурентом при цьому було ТОВ «Проматом». Ця компанія була заснована фірмою «Energy Standard Group S.A.» Костянтина Григоришина, однак згодом її переоформили на три кіпрські компанії: «Кінтук холдінг лімітед», «Мораіс інвестментс лімітед» і «Рафтена трейдінг лімітед».

Перші дві з перерахованих – «Кінтук» і «Мораіс» – нині входять до складу власників згаданого вище «Інвест Буд» разом із «Ленсаром». Тобто конкурентами на нинішньому тендері обленерго були бізнес-партнери.

Нагадаємо, «Вінницяобленерго» контролюється Костянтином Григоришиним, 50% через «Луганське Енергетичне Об’єднання», ще 22% через кіпрську «Garensia enterprises limited».

nashigroshi.org


Теги статьи: Винницяоблэнерго

Дата и время 20 июня 2015 г., 19:53     Просмотры Просмотров: 2480
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.052013