АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 15°C
Харьков: 13°C
Днепр: 15°C
Одесса: 17°C
Чернигов: 14°C
Сумы: 14°C
Львов: 16°C
Ужгород: 17°C
Луцк: 17°C
Ровно: 17°C

Полтавський УДАР ударився в деребан посад

Полтавський УДАР ударився в деребан посад
Полтавський УДАР ударився в деребан посад

Всі ми добре пам’ятаємо як з невеличкого містечка Врадіївка Миколаївської області від свавілля влади на повстання піднялася змучена громада. Саме з цього моменту і почалася революція «Гідності».  Ідеалами революції були боротьба з корупцією та здирництвом чиновників та формування влади за прозорими принципами. Кожен з нас, стоячи на майданах нашої країни, свято вірив в те, що після повалення злочинного режиму Януковича ми самостійно формуватимемо владу у кожному містечку та зможемо всі разом побороти корупцію й злочинні клани, які як ракова пухлина вразили весь державний апарат нашої держави.

Є свіжі спогади як, стоячи на майдані Незалежності, Віталій Кличко зі сцени рішуче закликав громаду до проведення люстрації в державі та про те, як він буде докладати зусиль для недопущення корупції. Але, як показав час, насправді все відбувається не так.

Сьогодні до мене з проханням звернувся Микола Васильович з невеликого містечка Полтавської області з проханням висвітлити в пресі проблему, що склалася в його рідному місті Гребінка. Після перемоги революції, як вказує Микола Васильович, в усіх містах та містечках громадами було повалено залишки злочинного режиму в особі голів Районних Державних Адміністрацій. Саме так трапилося і в м. Гребінка. Громада з великими сподіваннями очікувала на призначення свого керівника РДА – того, кому довіряла б більшість громади містечка. Саме з цією метою було неодноразово проведено збори Народної Ради Гребінківського району, де консолідовано було вирішено пропонувати призначення на цю відповідальну посаду соціаліста Распопова (керівника ТЦ соціального обслуговування). Але, попри всі обіцянки Віталія Кличка, бажання громади все ж таки почуті не були.

Петро Ворона, як голова Обласної Ради Полтавської області і очолювач партії УДАР, впевнений, що має право одноосібно вирішувати кого куди призначати і тому, нехтуючи бажаннями мешканців Гебінки, вирішив призначити на посаду Ананьєва.

Дізнавшись про таку зухвалість з боку П.Ворони, громада пішла на рішучий крок і вдалася до захоплення приміщення РДА в Гребінківському районі. Після захоплення громада вимагала відкликання Ананьєва і призначення на дану посаду консолідованого лідера Распопова. Але, зважаючи що Распопов є членом соціалістичної партії, а не УДАРу П.Ворона вирішив, що цей варіант є неприйнятним.

Зважаючи на таку несправедливість, сьогодні до Києва вирушила делегація до В.Кличка з проханням приборкати П.Ворону та відстояти рішення територіальної громади.

Не зважаючи на такі буремні події на сході України П. Ворона ніби навмисно збурює громаду в центральній частині країни, бажаючи поступового перекидання протестів і на терени Полтавської області.

Дуже хотілося б, щоб регіональні політики замість нахабного деребану посад, хоч трохи думали про майбутнє Єдиної Неподільної України.

 

Олексій Розумовський для ОРД 02 і Тарасова правда


Теги статьи: ВоронаАнаньєвУдар

Дата и время 09 апреля 2014 г., 10:36     Просмотры Просмотров: 3106
Комментарии Комментарии: 0


Комментарии:

comments powered by Disqus
25 сентября 2020 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Изменилось ли ваше отношение к Владимиру Зеленскому за последний год?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.099109