АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал

Москаль блокує в’їзд фурам з пивом до Луганська, але товар для «ЛНР» і назад тягає вагонами

Москаль блокує в’їзд фурам з пивом до Луганська, але товар для «ЛНР» і назад тягає вагонами
Москаль блокує в’їзд фурам з пивом до Луганська, але товар для «ЛНР» і назад тягає вагонами

Дії голови Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Геннадія Москаля щодо так званого «блокування» ввезення товарів на окуповану бойовиками територію, викликає багато питань в українських активістів. Так, впадає в око очевидна подвійність у підходах щодо вантажів, які пропускаються або не пропускаються.

На цей факт звертає увагу луганський журналіст Всеволод Філімоненко, новину передає «Преса України».

«Москаль блокує в’їзд фурам з пивом в окупований Луганськ, але в той же час тагає товар для ЛНР і назад вагонами, по залізниці. Коли водії фур показують йому документи і кажуть, що у них є всі необхідні папери для проїзду на неконтрольовану Україною територію, Москаль пропонує їм попити сечі і загрожує ментами-лиходіями, зате якщо мова заходить про цілі потяги, які постійно рухаються в Алчевськ, Москаль починає співати про те, що алчевські заводи платять податки в український бюджет і тому нічого страшного, що ми до них пропускаємо поїзда», – пише Філімоненко.

Журналіст переконаний, що в підході Москаля нічого не змінилося з часів, коли керівництво регіону виконувало закони країни на свій розсуд: «все як і раніше».

«Загалом все як і раніше... вкрав велосипед, сів за зґвалтування сепаратиста і все здоров’я віддав у в’язниці, а якщо почав красти вагонами, значить завжди будеш залишатися на плаву», - резюмує журналіст.

http://uapress.info


Теги статьи: ЛНРМоскаль

Дата и время 22 июня 2015 г., 13:28     Просмотры Просмотров: 2790
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
25 сентября 2017 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Что нужно сделать с Саакашвили?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.068436