АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 8°C
Харьков: 11°C
Днепр: 11°C
Одесса: 12°C
Чернигов: 9°C
Сумы: 11°C
Львов: 5°C
Ужгород: 9°C
Луцк: 5°C
Ровно: 5°C

Бурбон із зоопарку

Бурбон із зоопарку
Бурбон із зоопарку

Після того, як Віктор Янукович розповів в інтерв’ю Бі-Бі-Сі про те, як він жив у резиденції, яка йому не належала і підтримував страусів, які там ходили, політичні роздуми колишнього глави держави перестають бути цікавими

Щоб він там зараз не придумав, які б великі таємниці не наважився відкрити, головною його таємницею залишається дурість, возведена у ступінь.

Про Бурбонів, які повернулися до Франції на багнетах союзників, співвітчизники говорили, що вони нічого не забули і нічому не навчилися. Янукович нікуди не повернувся. У нього було достатньо часу, щоб вибудувати нову лінію захисту. Але, схоже, це навіть не приходить йому в голову. Межигір’я, як і раніше, не має до нього ніякого відношення. Страуси просто там жили - що в цьому такого? Справді, чому не можна підтримувати страусів - тим більше, коли вони чужі, а не твої? Все це ми чули величезну кількість разів. І це було так нудно, що сам я, як мені тепер здається, майже і не писав ані про Межигір’я, ані про страусів - так багато було охочих над цим посміятися.

Але для журналіста Бі-Бі-Сі така відверта брехня в дивину. І він на мить втрачає самовладання і називає Януковича президентом, який жив на території чужого приватного зоопарку. Дійсно - дивно. Дуже дивно. Але не для Януковича.

Тому що Янукович звик жити в світі, в якому він плює тобі в очі, а ти йому - божа роса, дякую, пане, дуже дякую. Інтелігентно висловлюючись. І йому подобається в цьому світі. Путін теж в такому світі живе. І в нього все виходить.

Різниця, втім, виключно в тому, що Путін - президент Росії. І те коли Путін зустрічається з іноземними журналістами, аудиторію більше цікавить колір шкарпеток інтерв’юера, ніж слова президента - бо всі вже зрозуміли, що слова Путіна не варті навіть ціни цих шкарпеток. А Янукович - більше не президент України. Він і не Бурбон, який нічому не навчився - тому що Бурбони не могли повністю ігнорувати реальність. А Янукович - може. І не думає, що йому варто для початку перестати брехати. Хоча б самому собі. А потім - британському журналістові. А потім - всім іншим. Утім, про що це я? У цьому випадку в нього стався б раптовий серцевий напад, а не інтерв’ю британській корпорації.

 

Теги статьи: Янукович

Дата и время 23 июня 2015 г., 10:39     Просмотры Просмотров: 2315
Комментарии Комментарии: 0


Похожие статьи

Высоцкий: Мне непонятно одно, зачем Зеленский повторяет ошибки Януковича?
Кто и зачем выбивает стул из-под главы Госгеокадастра Дениса Башлыка?
Владислав Атрошенко: одиозный «пекарь» золотого батона и слуга многих господ

Вишиванку одягали Каганович, Хрущов, Янукович
Порошенко вызвали на допрос по уголовному делу о сокрытии от таможенного контроля 43 картин всемирно известных художников
У СБУ не получилось стать ФСБ

У меня есть ощущение, что Янукович жертва, - Гордон заявил, что будет "очень интересное интервью" с беглым президентом
Хваленый Антикоррупционный суд отменил арест одиозного подельника Януковича
Украинцы назвали лучшего и худшего президента

Виталий Кропачев пошел по пути Януковича
Янукович стал дважды заочно арестованным
Печерский райсуд Киева избирает меру пресечения Януковичу: адвокаты заявили об отводе судьи

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Как карантин сказался на вашем материальном положении?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.127781