АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 15°C
Харьков: 15°C
Днепр: 16°C
Одесса: 14°C
Чернигов: 14°C
Сумы: 15°C
Львов: 9°C
Ужгород: 13°C
Луцк: 9°C
Ровно: 10°C

Агент ФСБ очолив держпідприємство і грабує його разом з регіоналами

Агент ФСБ очолив держпідприємство і грабує його разом з регіоналами
Агент ФСБ очолив держпідприємство і грабує його разом з регіоналами

«Проглядаючи інформацію про призначення керівників на Державні підприємства потрапила на очі ГП «Чернігівторф». В.о. директора призначений Дяденко Аркадій Ігорович. Воістину тяжко знайти більш достойну кандидатуру.» 

Прокоментував на своїй сторінці в фейсбук народний депутат від радикальної партії Ігор Мосійчук


«Відкривши у 90-х з десяток різношерстих підприємств частину з них, а саме ООО «Квазарс», контролював разом з представниками ОПГ «Москви» в м. Києві. У 2000 році. проти Дяденко Аркадія Ігоровича була порушена кримінальна за статтею КК 81. «Розкрадання державного або колективного майна шляхом крадіжки» , що теж серйозно характеризує його , як майбутнього державного управлінця.


Далі більше. На посаді віце-президента АНО "Центр "Кремлевская стратегия", яка своєю основною метою визначила створення передаточного (між державно–владними структурами та суспільством) механізму з метою консолідації та активізації суспільних сил, створення повномасштабної суспільної думки по підтримці роботи Президента РФ, його Адміністрації та Уряду Російської федерації справі реалізації національних проектів та довгострокових планів комплексного розвитку країни до 2020 року. Ганьба.
На візитці, яку мені показали поруч з прізвищем нашого рятівника торф’яної промисловості ні що інше, як російський орел в трьох кольоровому забарвленні.


Що робить першою справою прийшовши до влади наш новітній провідник до ресурсної незалежності держави? Все прогнозовано. Підписує договір з іншим товариством, за умовами якого 70% управління всім, що має ДП «Чернігівторф» приймає на себе «Терма –Груп» співзасновниками якої виступають друзі, товариші, знайомі нашого комбінатора, та просто «хороші люди»: Бурсук Валерій Миколайович, Ковальчук Костянтин Юрійович, Уваров Ігор Іванович, Євсєєв Віктор Володимирович.


Усіма своїми можливостями також допомогли цьому достойному з достойних провернути, безсумнівно глибоко «державницьку» угоду інші напарники нашого кримінально-шпигунського пацієнта директор юридичного департаменту Міністерства економіки Олексій Пєрєвєзенцев та колишній директор департаменту того ж таки міністерства Ігор Новосьол, який по старій звичці збирає до сьогодні оброк з директорів ДП .


Ось яка весела і різноманітна компанія зібралась. А враховуючи, що Євсєєв Віктор Володимирович , ще є тестем Юрія Павленко бувшого міністра, народного депутат 4 скликань в тому числі і нинішнього куди він втрапив за списками "Опозиційного блоку" то все стає зрозумілим.

І відразу знов знаходжу те що пов’язало «Опозиційний блок" з "Центром "Кремлевская стратегия"- це жага до бабок і співпраця з Кремлем. Вона зводить разом усіх хто захворів на цю невиліковну хворобу»

http://flashontimenews.com

 

Теги статьи: Дяденко Аркадий

Дата и время 23 июня 2015 г., 14:51     Просмотры Просмотров: 2765
Комментарии Комментарии: 0


Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Как карантин сказался на вашем материальном положении?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.13574