АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 16°C
Харьков: 16°C
Днепр: 17°C
Одесса: 20°C
Чернигов: 16°C
Сумы: 15°C
Львов: 16°C
Ужгород: 17°C
Луцк: 16°C
Ровно: 16°C

Звернення до т.в.о. Голови СБУ Грицака В.С. Сосінович знову в темі

Звернення до т.в.о. Голови СБУ Грицака В.С. Сосінович знову в темі
Звернення до т.в.о. Голови СБУ Грицака В.С. Сосінович знову в темі

Шановний Василю Сергійовичу!

 

Вимушені звернутись та довести до Вашого відома важливу інформацію, яка стосується кадрового співробітника Служби Сосіновича В.О.

 

Довідково: Сосінович Вадим Олександрович (він же “Берія” (псевдонім отримав за візуальну схожість), він же “Сосік” (псевдонім отримав за те, що усі тематики, спілкування з “поважними” людьми та вирішення питань з ними по цим тематикам, “Сосік” замикав на себе, а оперативні співробітники-розробники, отримували “згідно прізвища людини про яку йде мова”, але іноді їм посміхалась удача і вони отримували навіть грамоти).

 

Доводимо до Вашого відома, в той час коли Ви були в розпорядженні, а Сосінович В.О. працював під керівництвом Кміти А.Ф. (який його “підняв” та від якого він в потрібний йому момент відвернувся, про цей факт знає весь колишній Департамент, а також про це говорив Кміта А.Ф. на прощальній нараді усьому керівництву Департаменту) на посаді начальника 3 Управління ДКЗЕД, “Сосік” затримувався співробітниками внутрішньої безпеки СБУ на хабарі. Також “Сосік” неодноразово попадав під техніку, консультуючи підприємців, як їм уникнути правосуддя по оперативних справах співробітників СБУ. Також можна довго говорити про постійні розводки ним підприємців, яким він розповідав, що самий головний та усі питання потрібно вирішувати тільки з ним. Можна довго говорити про лобіювання ним Беніш GPS, які встановлювали по всім підприємствам країни, більшість з яких так і не почали функціонувати. При цьому усі справи зам’яли, а “Сосік” обійшовся нетривалим розпорядженням, після якого йому запропонували покерувати економікою в столичному Главку.

 

Там протягом року, він займався тим чим вмів, тим же, чим і в Департаменті, використовував оперативних працівників для розкладання додатків форми 5 до декларації з ПДВ в програмі Ай-2. Після чого демонстрував ці таблиці підприємцям та вимагав кошти за закриття питання, звісно ж по дружбі, тільки щоб допомогти. Підприємці, бачивши кольорові таблиці (заставляв співробітників купляти кольорові ксерокси за власні кошти), думали, що вони в активні розробці, під повним ковпаком. Якби комерсанти знали, що платять шалені гроші лише за ті самі додатки форми 5, тільки у іншому вигляді, зійшли б з розуму.

 

Згодом Кміта А.Ф. підтянув “Сосіка” заступником, ще не знаючи, яка він нерпа та що не зможе на нього покластись у самий відповідальний для нього момент. “Сосік” настільки абстрагувався від Кміти А.Ф., що звів спілкування з ним до мінімального мінімуму, боячись знову потрапити під техніку.

 

І дивно, але така тактика дала плоди. “Сосіку”, який поклявся в любові новому керівництву Служби, в т.ч. Голові Якименку, нарізали найвідповідальнішу і найбруднішу ділянку роботи.

Знаєте яку. Весь оперативний склад СБУ добре знає, що за часів Голови СБУ Якименка, уся Служба працювала по спискам. Тобто не виявляла корупціонерів та злочинців, а працювала відносно тих осіб, які були у списку, яких вже назвали такими. Відносно таких осіб збиралась уся інформація (про родичів, зареєстрований бізнес, рухоме та нерухоме майно). Після цього на зазначений бізнес обрушувались усі адміністративні важелі державної правоохоронної та контролюючої системи.

Проводились необ’єктивні та безпідставні перевірки, заводились кримінальні провадження. Робилось усе для того, щоб особи зі списків відмовились від своїх поглядів, припинили займатись громадською діяльність і т.і. Пік такої “неупереджувальної” роботи припав на кінець 2013 – початок 2014 року, на часи революції майдану.

І хто б ви думали керував усією цією діяльністю – Сосінович В.О. Саме він давав неофіційні вказівки на регіональні управління СБУ, “спускався” до начальників відділів, а іноді до заступників та начальників секторів, щоденно збирав інформацію що зроблено, на кого вдалось наїхати і які результати.

І досі не зрозуміло, чому ця людина на свободі, хоча це один з основних фігурантів та довірених осіб керівництва служби часів Якименка, ним не займається ні прокуратура, ні інші, хоча достатньо почати опитувати начальників відділів по лінії економіки та корупції тих часів. Хтось та дасть свідчення.

 

І що було потім з цією “поважною” особою – він поїхав в АТО!!! боротись проти терористів і сепаратистів, у яких ще вчора був у підпорядкуванні. Він тепер не злочинець, він Герой!

А потім ми чуємо, що хтось злив терористам інформацію про розташування військ, плани роботи та інше. А хтось “Сосіка” перевіряв? А він же був там не рядовим співробітником. Він був керівником оперативної групи.

 

Але ця стаття б не вийшла у світ, якби коридорами Володимирської, 33 не почали ширитись чутки щодо призначення Сосіновича В.О. на дуже високу посаду.

А як чутки не могли ширитись, якщо після призначення Вас шановний Василю Сергійовичу т.в.о. Голови СБУ, з 19 по 21 червня поточного року, Сосінович В.О. вже встиг пострічатись ні з колегами по роботі – ні, з відомими бізнесменами, депутатами, яким звісно ж він і повідомив по старій звичці про те, що він призначається на серйозну посаду, так що звертайтесь, а кому потрібно як завжди поклявся в коханні.

В принципі він всім клявся, тому все його коло “товаришів” ділиться на два табори: ті кому “Сосік” клявся, а згодом зрадив або розвів на серйозні суми, і які тепер його ненавидять всім тілом та ті, яким вже поклався, але ще не зрадив і не розвів. Все!!!

 

Можна довго говорити про цю особистість але наша мета дати вам посил ще раз звернути на нього увагу.

Шановний Василю Сергійовичу! Ви дуже авторитетний співробітник, керівник, ви довели це в Київському главку, який за вашого керівництва став найсильнішим регіональним управлінням, та главку “К”, якому теж не було на що жалітись. З Вами мають бажання працювати дуже велика кількість людей, мабуть найбільша за всіх Голів СБУ. Ми дуже просимо Вас, Вам не потрібна людина, яка щоденно клянеться Вам у вірності, у найпотрібніший для Вас момент вона відвернеться і від Вас теж. Це не Ваша довірений, він завжди буде самостійним гравцем. Від шлейфу людини, якого відверто ненавидить майже увесь колишній Департамент КЗЕД та столичний главк, буде більше проблем ніж користі, в кінцевому випадку це негативно відобразиться на Вашому авторитеті.

 

Як таке можливо, когось люструють, когось звільняють, когось подають в розшук, когось судять, саджають за грати, хтось відкупається та виходить на волю, лише «Сосік» працює у всі часи за всіх керівників, всім клянеться в коханні, зраджує, перефарбовується і знову працює.

 

Ця людина не достойна звання Чекіста, Вашої уваги та повинна відбувати термін за гратами хоча б за злочини про людства, під час подій на майдані. Про численні факти хабарництва та зловживання владою ми мовчимо, просто розуміємо що довести доволі складно.

 

Василю Сергійовичу, ми не звикли до таких методів роботи, але ми змушені звернутись з цих питань до Президента України, Генерального прокурора та звісно ж до Вас особисто.

 

З повагою, небайдужі співробітники

ОРД

 

Теги статьи: СБУСосинович Вадим

Дата и время 23 июня 2015 г., 16:45     Просмотры Просмотров: 12830
Комментарии Комментарии: 0


Похожие статьи

Суд визнав провокацію СБУ в “свинячій справі” і виправдав мера та депутата з Чернігівщини
В Запорожье СБУ разогнала фейковый горсовет, не признававший власти Украины
СБУ отчиталась о разоблачении пророссийской пропагандистки на Киевщине

Следователь СБУ обложил данью сидящего в СИЗО американского наркоторговца
Во “Львовской политехнике” поймали директрису-взяточницу
СБУ взяла таможню

СБУ викрила в Одесі конвертцентр
Задержан мужчина, пытавшийся подкупить офицера СБУ на Виннитчине, - Военная прокуратура
Шмыгаль поручил КГГА и полиции разобраться с “парковочным рейдерством” в столице

Под Одессой задержали украинца и молдаванина, которые перемещали через границу нелегалов и оружие
Порошенко о "пленках Бигуса": Использовать вопрос пленных в политической борьбе - это скотство
Чиновники Минобороны разворовали государственных средств на 5 млн, - СБУ

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Нужно ли посадить Медведчука?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.161827