АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал

У Єревані відновилися акції протесту. Онлайн-трансляція

У Єревані відновилися акції протесту. Онлайн-трансляція
У Єревані відновилися акції протесту. Онлайн-трансляція

Місцевий журналіст розповів про поводження правоохоронців з мітингарями.

Вірменський журналіст Арман Сулейманян вийшов на зв’язок з ТСН і розповів, що у Єревані протестувальники домовились знову зустрітися біля опери, яка розташована за півкілометра від президентської резиденції. "О шостій тридцять новий збір, вони хочуть повторити вчорашній успіх. Чи вдасться це, чи ні - ніхто вам сьогодні не скаже", - розповів журналіст. Також він повідомив, що напередодні серед натовпу активно діяли поліцейські в штатському, які застосовували точкову та жорстоку тактику щодо протестувальників та журналістів.

Онлайн-трансляція мітингу

 

"Поліція застосувала нову тактику: демонстрантів вивозять за межі міста. Постраждало багато журналістів і техніки, є кадри, де виривають фотоапарат. Явно це були точкові удари, зробити вигляд, що випадково - не вийде. Цифри різняться – офіційні джерела називають 7 постраждалих, преса пише про 76, з яких 26 - в реанімації", - каже Сулейманян. 

Нагадаємо, акція протесту в Єревані почалася напередодні - люди виступили проти зростання цін на електроенергію, регуляторна комісія з комунальних послуг ухвалила рішення підвищити вартість електроенергії майже на 17%. І це вже третє зростання за останні три роки.

ТСН


Теги статьи: Акции протестаМитингЕреван

Дата и время 23 июня 2015 г., 21:42     Просмотры Просмотров: 3936
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто на ваш взгляд самый большой враг Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.061956