АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -2°C
Харьков: 0°C
Днепр: 0°C
Одесса: 0°C
Чернигов: -1°C
Сумы: -1°C
Львов: -2°C
Ужгород: 1°C
Луцк: -1°C
Ровно: -2°C

У Порошенка обіцяють призначити на посаду голови СБУ військового АТО

У Порошенка обіцяють призначити на посаду голови СБУ військового АТО
У Порошенка обіцяють призначити на посаду голови СБУ військового АТО

Заступник глави Адміністрації президента України Андрій Таранов заявив, що кандидат на посаду голови СБУ визначений і, що новий керівник СБУ буде в змозі забезпечити діяльність служби і належний контроль.

"Два заступника голови СБУ, які сьогодні були призначені генерал Маліков і генерал Фролов, це люди, які мають, по-перше, великий досвід проведення контррозвідувальних заходів, антитерористичних в зоні АТО. Генерал Маліков особисто провів у зоні АТО, починаючи з квітня минулого року, практично незмінно, і має великий авторитет, великий досвід керування спецслужбою, саме в зоні АТО", – заявив Таранов.

Таранов зазначив, що таке призначення підкреслює, що на будь-які генеральські посади будуть призначатися виключно ті люди, які мають досвід проведення антитерористичної операції.
За його словами, згідно з указом Президента України, керувати Антитерористичним центром у зоні АТО буде один із заступників голови Служби безпеки. А антитерористичною операцією буде керувати начальник Генерального штабу.

Формування штату заступників, коли ще не призначений глава СБУ, на його думку, не є дивним.

"Війна не може чекати моменту, коли буде призначений голова СБУ. Мені пропозицію не надходило. Голова СБУ призначається за поданням президента та рішенням парламенту. Я дуже сподіваюся, що парламент ухвалить позитивне рішення щодо призначення голови СБУ. Я думаю, кандидатура визначена, і вона буде в стані забезпечити контроль та діяльність СБУ. Я хочу сказати, що настав час оновлення СБУ. Як я говорив, рішеннями Президента на посади призначаються люди, які довели свою здатність у зоні АТО. Тобто, сьогоднішній приклад показує, що призначаються люди, які мають досвід проведення АТО", – зазначив Таранов.

Раніше Порошенко призначив Остафійчука начальником Головного слідчого управління СБУ.

 

korupciya.com


Теги статьи: АТОСБУ

Дата и время 24 июня 2015 г., 13:25     Просмотры Просмотров: 3360
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Имеют ли право Порошенко и Луценко тратить миллионы на отдых?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.117205