АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 10°C
Харьков: 10°C
Днепр: 11°C
Одесса: 12°C
Чернигов: 10°C
Сумы: 10°C
Львов: 9°C
Ужгород: 11°C
Луцк: 10°C
Ровно: 10°C

Roshen виходить на польський ринок

Roshen виходить на польський ринок
Roshen виходить на польський ринок

Кондитерська фірма Roshen, яка належить Президентові України Петру Порошенку, зареєструвалася в Польщі й хоче упродовж п’яти років увійти до п’ятірки лідерів ринку солодощів країни.

Про це інформує польське видання Puls Biznesu.

«Упродовж п’яти років хочемо стати одним із найбільших гравців на польському ринку. Уважно дивимося, як тут працюють Wawel, Wedel, Colian і Mieszko», – заявив керівник відділу Roshen Europe у Польщі Артур Мартинюк.

Як зазначає видання, офіс Roshen упродовж кількох минулих тижнів набирав працівників у Польщі, зокрема, фахівців із питань продажу, обслуговування клієнтів, торгового представника, бухгалтера-аналітика тощо.

Як зазначає журнал, українська фірма має амбітні плани, але і значну конкуренцію.

«Вихід на польський ринок солодощів із маркою, яку споживачі практично не знають, це дуже дорогий процес, який вимагає також багато часу. Польща – це конкурентний ринок із сильними національними та міжнародними марками. Багато чого залежатиме від рівня фінансових інвестицій і портфеля продуктів», – зазначив директор із маркетингу та продажу компанії Lotte Wedel у Польщі Мацей Герман.

Як зазначає видання, сильною стороною Roshen у Польщі може бути дуже приваблива ціна.

Puls Biznesu звертає увагу, що українська компанія виробляє 320 видів солодощів і має виробничі потужності в Україні, Литві та Угорщині. Нещодавно вона виробляла і продавала солодощі також і в Росії, проте росіяни наклали ембарго на продукцію компанії й заарештували завод Roshen у РФ.

forbes.ua

 

Теги статьи: Рошен

Дата и время 24 июня 2015 г., 19:50     Просмотры Просмотров: 2915
Комментарии Комментарии: 0


Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Как карантин сказался на вашем материальном положении?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.443004