АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -6°C
Харьков: -5°C
Днепр: -3°C
Одесса: -1°C
Чернигов: -9°C
Сумы: -6°C
Львов: -4°C
Ужгород: -3°C
Луцк: -4°C
Ровно: -5°C

ЕКС-ОЧІЛЬНИКУ ЛУЦЬКОГО МІСЬКВІДДІЛУ ЗАКИДАЮТЬ РОБОТУ В МОСКВІ

ЕКС-ОЧІЛЬНИКУ ЛУЦЬКОГО МІСЬКВІДДІЛУ ЗАКИДАЮТЬ РОБОТУ В МОСКВІ
ЕКС-ОЧІЛЬНИКУ ЛУЦЬКОГО МІСЬКВІДДІЛУ ЗАКИДАЮТЬ РОБОТУ В МОСКВІ

Колишній очільник відділу запобігання корупції та зв’язку з правоохоронними органами міської ради Роман Крохмальпрацює в столиці Російської Федерації.

Про це у контексті розгляду питань щодо запобігання корупції заявив під час 75 чергової сесії міської ради депутат міської ради, голова депутатської групи «Новий Луцьк» Андрій Осіпов сьогодні, 24 червня.

Так, депутати розглядали питання щодо запобігання корупції в діяльності міського голови, секретаря міської ради, депутатів. Андрій Осіпов пропонував наділити повноваженнями розглядати питання конфлікту інтересів одну з постійних комісій міської ради.

«Багато депутатів будуть говорити, що в міськраді є відділ з питань запобігання та виявлення корупції, зв’язків з правоохоронними органами. Але, показовим є те, що людина, яка раніше його очолювала, а ще раніше була радником міського голови, працює в Москві в силовій структурі», - заявив депутат.

Коментуючи свої слова, він зазначив, що Роман Крохмаль працює в приватній охоронній фірмі в столиці Російської Федерації. Натомість сам Крохмаль з’явився у сесійній залі міської ради вже надвечір і спростував цю інформацію. Мовляв, усе це - чутки, а він сам займається садівництвом і ніде не працює. Також він додав, що згідно з чинним законодавством він як пенсіонер не може працювати на чиновницьких посадах. Утім про чиновницьке місце наразі не йшлося.

Своєю чергою, інцидент, який склався, прокоментував сам Осіпов, який на момент приходу Крохмаля вже покинув приміщення міської ради. Він запевнив, що інформацію щодо ймовірної роботи колишнього очільника Луцького міськвідділу УМВС області отримав з достовірних джерел, йшлося і про те, що Крохмаль - вже за межами України.

Андрій Осіпов пообіцяв перевірити інформацію і у випадку її неправдивості вибачитися перед Романом Крохмалем. "Я не люблю поширювати чутки, більше того, коли це ображає честь та гідність інших людей. У разі, якщо інформація не підтвердиться, неодмінно вибачусь", - зазначив Андрій Осіпов.

http://www.volynnews.com


Теги статьи: Крохмаль Роман

Дата и время 25 июня 2015 г., 10:08     Просмотры Просмотров: 1421
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.346585