АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 20°C
Харьков: 22°C
Днепр: 23°C
Одесса: 24°C
Чернигов: 20°C
Сумы: 20°C
Львов: 18°C
Ужгород: 20°C
Луцк: 19°C
Ровно: 19°C

Чехія готова приймати працьовитих біженців з України, - Земан

Чехія готова приймати працьовитих біженців з України, - Земан
Чехія готова приймати працьовитих біженців з України, - Земан

Чехія готова приймати біженців з України через їх працьовитість і здатність до асиміляції в чеському суспільстві.

Про це заявив президент Чехії Мілош Земан, коментуючи ситуацію з виконанням країнами ЄС політики з прийому біженців.

“Думаю, що ми не повинні були приймати ніяких біженців з країн, які від нас культурно дуже віддалені. Зовсім інакше приймати, скажімо, українців”, – цитує Земана “Радіо Свобода”.

На думку чеського президента, громадяни, які приїхали з України, відрізняються працьовитістю, не мають великого мовного розриву з чехами і можуть легше інтегруватися.

“Не можна виключати, що хвиля мігрантів прийде з України, там мовний бар’єр відносно малий. Крім того, вони працьовиті люди і здатні асимілюватися”, – сказав Земан.

Офіційний Брюссель оголосив про намір розмістити на території ЄС близько 40 тис. біженців за системою квот. Право притулку в першу чергу планують надавати тим, хто залишив свої будинки через збройних конфліктів в рідних країнах. Франція, Естонія, Великобританія, країни “Вишеградської четвірки” вже оголосили свою незгоду з цього приводу.

Угорщина днями заявила, що призупиняє положення ЄС щодо біженців, оскільки тільки за поточний рік в країну прибуло 60 тис. нелегальних мігрантів. Але напередодні від цього рішення відмовилася.

Крім того, країни “Вишеградської четвірки” – Україна, Польща та Угорщина заявили, що не відмовляються надати допомогу біженцям, але не погоджуються із запропонованими ЄС квотами. “Ми готові діяти в дусі солідарності, однак країни” Вишеградської четвірки “наполягають на тому, що заходи з переселення повинні відбуватися на добровільній основі. Підтверджуємо, що будь-які вимоги обов’язкових квот для нас неприйнятні”, – йдеться в спільній заяві країн.

Нагадаємо, як фіксують в Організації Об’єднаних націй, переселенців в Україні все більше. Тільки за тиждень будинки залишили ще 16 тис. вимушених біженців з Донбасу. Сьогодні їх – уже більше одного мільйона трьохсот тисяч.

news.finance.ua


Теги статьи: беженцыЧехия

Дата и время 25 июня 2015 г., 22:32     Просмотры Просмотров: 3714
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.054445