АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 11°C
Харьков: 16°C
Днепр: 17°C
Одесса: 15°C
Чернигов: 13°C
Сумы: 15°C
Львов: 10°C
Ужгород: 15°C
Луцк: 7°C
Ровно: 7°C

"Скрєпи" тріщать: Столицю Росії атакують нудисти

"Скрєпи" тріщать: Столицю Росії атакують нудисти
"Скрєпи" тріщать: Столицю Росії атакують нудисти

Столичні чиновники вирішують, що робити з нудистським пляжем у Москві. 

У Московській міськдумі не впевнені, що нудистський пляж в Срібному бору треба закрити. Як сказав в ефірі Русской службы новостей депутат по округу Хорошево-Мньовники Олег Сорока (фракція “Єдина Росія”), людей, які там збираються, можна вважати представниками субкультури.

“Закрити – це радикальний варіант вирішення питання. На мій погляд, треба вирішувати цивілізовано. Давайте візьмемо західний досвід: там є певні пляжі при готелях. Це певна субкультура, людям хочеться так. Якщо ця субкультура існує, то крайній обмежувальний процес – це невірно.

Повинні бути обмеження: певна локація, огорожі, платний вхід”, – пояснив Сорока. При цьому депутат визнав, що багато дій нудистів на пляжі порушують закон і можуть трактуватися як кримінальні злочини: “Люди йдуть з дитиною по стежці, а тут вискакує хтось в голому вигляді. Плюс у нас ходять річкові трамвайчики. І вони якраз проходять повз нудистського пляжу”.

Сорока наголосив, що чіткого регулювання даного питання немає.

“Поки є тільки в рамках однієї статті КпАП – це дрібне хуліганство. Але так багато скарг, треба це питання обговорювати і починати процес регулювання. Срібний бір перебуває у віданні департаменту природокористування, треба з усіма структурами це проговорити. Найближчим часом ми обговоримо з нашими колегами по Мосміськдумі і дамо якийсь варіант вирішення цього питання”, – підсумував депутат.

Категорично не згоден з цим скандальний депутат Пітерського законодавчого зібрання Віталій Мілонов. Поява в соцмережі “ВКонтакте” спільноти “Срібний бір. Нудистський пляж” він прокоментував так: “Нудизм – форма психічного відхилення, це описано у клінічній психіатрії. На жаль, хворі психи не контролюють себе, і хворі психи в силу свого захворювання не відрізняють добро від зла, норму від ненорми. Для цього і є закон і особи, відповідальні за ті чи інші соцмережі.

“ВКонтакте” готовий терпіти багато що, аби реклама крутилася. Але треба розуміти, що в рамках російського правового поля зміст подібних груп трактується як хуліганська дія”, – сказав Мілонов. У Росії треба не тільки закривати нудистські пляжі, але й забороняти практику появи в громадських місцях в оголеному вигляді, упевнений петербурзький депутат.

“Ніхто ніколи в житті не говорив, що нудисти повинні користуватися якимись правами, що вони у нас існують. І в даному випадку ніяких інших установок не було. Ніколи ми не приймали закон, який би цю девіацію визнавав нормою, тому абсолютно чітко органи охорони правопорядку зобов’язані ліквідувати нудистські пляжі, якщо не хочуть бути викриті в злочинній халатності”, – підкреслив Мілонов.

patrioty.org.ua/


Теги статьи: нудистыскрепыРоссияМосква

Дата и время 26 июня 2015 г., 13:14     Просмотры Просмотров: 16700
Комментарии Комментарии: 0


Похожие статьи

"Белорусы боятся войны": оппонент Лукашенко высказался об "украинском сценарии"
Под Мурманском рухнул ж/д мост, который связывал город с остальной Россией
Трюдо выступил против возврата России в G7 из-за Украины

Британия будет блокировать возвращение России в G7
«Депутат ДНР» объяснил, кто из жителей ОРДО сможет выехать в Россию сейчас, а кому «придется подождать»
Денег осталось на несколько недель: регионы РФ встречают кризис с пустой казной

Венедиктову обязали открыть дело о госизмене Медведчука и Ко
Раньше российская власть отстаивала свое право безнаказанно воровать, теперь она отстаивает право безнаказанно убивать, – Каспаров об убийстве Мохнаткина
У Путина заявили об отсутствии «позитивной динамики» в отношениях с Украиной

В России появилась огромная надпись «Путин — вор»: росСМИ сознательно исправили ее фото
«Погиб мой брат»: коронавирус принес горе в семью известного ведущего
В Крыму назрела катастрофа из-за недостатка воды: в России забили тревогу

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Как карантин сказался на вашем материальном положении?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
1.799418