АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 26°C
Харьков: 28°C
Днепр: 28°C
Одесса: 28°C
Чернигов: 25°C
Сумы: 25°C
Львов: 21°C
Ужгород: 27°C
Луцк: 22°C
Ровно: 24°C

До партії “Відродження” потрапив “коняр” Януковича, двічі судимий за крадіжки

До партії “Відродження” потрапив “коняр” Януковича, двічі судимий за крадіжки
До партії “Відродження” потрапив “коняр” Януковича, двічі судимий за крадіжки

Народний депутат України Валентин Ничипоренко – член партії “Відродження” на офіційному сайті Верховної Ради України вказав недостовірні відомості про себе, заявивши що не має судимості.

Насправді екс-регіонал та улюблений “коняр” В.Януковича має дві судимості: за обкрадання квартири та крадіжку двигуна для човна. Перед тим як стати народним депутатом та успішним бізнесменом, Валентин Ничипоренко мав кримінальне минуле.

На сьогоднішні успіхи бізнесмена –нардепа вказує його декларація, де зазначено, що сім’я політика у 2014 році мала дохід у розмірі майже 3,5 мільйонів гривень. Варто зазначити, що окрім значних площ земельних ділянок у Черкаській області, сім’я Валентина Нечипоренко володіє кінно-спортивним комплексом у Жашкові, який неодноразово відвідував екс-президент В.Янукович та його найближче оточення, а також готельним комплексом в Східниці у Карпатах “Три сини та дочка”.

Сам Валентин Нечипоренко не цурається розкішного життя своєї сім’ї та бізнес-успіхів, проте завжди замовчує своє минуле. Однак, рано чи пізно усе таємне все одно стає явним, тож й навіть з грошима Валентина Нечипоренко неможливо приховати його злочини, вчинені проти людей з метою заволодіння їх майном. В архівах Печерського суду Києва досі зберігаються два документи, які політик декілька разів намагався знищити. Перший документ – це вирок по кримінальній справі, ухвалений Печерським народним районним судом Київської області від 10.01.1983 року та Постанова Судової колегії по кримінальних справах Верховного суду УРСР від12.03.1987 року. За першим вироком Валентина Нечипоренка засудили до трьох років позбавлення волі за крадіжку двигуна для човна «Вихрь-15». Документ мовою оригіналу звучить наступним чином: «15.04.1982 года около 11 часов 30 минут Нечипоренко В.М., находясь в помещении склада кооператива «ЗАРЯ», расположенного в г. Киеве и имея умысел напохищение коллективного имущества, из корыстных побуждений, открыто завладел лодочным мотором «Вихрь-15» которые принадлежат кооперативу «ЗАРЯ», а затем с местасовершения преступления скрылся, распорядившись таким образом похищенным по своему усмотрению, причинив при этом лодочному кооперативу «ЗАРЯ» материальныйущерб Согласно заключения экспертного товароведческого исследования № 1985 от 19.04.1981 года 54 рубля 27 копеек. Допрошенный в судебном заседании подсудимыйНечипоренко В.М. свою вину в совершении инкриминируемого ему преступления признали полностью, в содеянного чистосердечно раскаялся, подтвердил факт и обстоятельствасовершения преступления, так как это указано выше».У іншому документі вказано про другу судимість, яку наш герой заробив у 1987 році за квартирну крадіжку. Документ мовою оригіналу: «Нечипоренко В.М. признан виновнымв том, что 7 января 1986 г. вместе с И.и Я. совершил кражу ценностей общей стоимостью 6740 руб. 20 коп. из квартиры N 6 дома N 2-б по улице Прорезной в г.Киеве. Впротесте заместителя Прокурора УССР, внесенном в судебную коллегию по уголовным делам Верховного Суда УССР, ставится вопрос об изменении приговора народного суда иопределения судебной коллегии областного суда — исключения указания о применении ст. 43 УК УССР и признании его осужденным к 3 годам лишения свободы».

Тож недивно, що Валентин Нечипоренко впродовж багатьох років був прихильником “Партії Регіонів” та самого Віктора Януковича. Об’єднані спільним кримінальним минулим вони мабуть ще б довго йшли по життю разом. Там паче, що під час засідання “Партії Регіонів” у Зоряному під головуванням В.Янкуковича, на якому тодішній президент агітував за ЄС, останній обіцяв захистити бізнес Валентина Нечипоренко від перевірок правоохороних та контролюючих органів. Однак, плани Валентина Нечипорекно порушив Майдан та Революція, тож нині він знайшов прихисток у партії екс-регіоналів “Відродження”.

Элита Страны


Теги статьи: Ничипоренко Валентин

Дата и время 26 июня 2015 г., 16:29     Просмотры Просмотров: 25833
Комментарии Комментарии: 0


Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Обрадовались ли вы отставке Авакова?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.057572