АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -10°C
Харьков: -8°C
Днепр: -8°C
Одесса: -1°C
Чернигов: -8°C
Сумы: -8°C
Львов: -5°C
Ужгород: -1°C
Луцк: -6°C
Ровно: -6°C

На Херсонщині в Генічеському районі вже існує "Народна Республіка" по - херсонськи"?

На Херсонщині в Генічеському районі вже існує "Народна Республіка" по - херсонськи"?
На Херсонщині в Генічеському районі вже існує "Народна Республіка" по - херсонськи"?

Для мешканців Херсонщини мабуть буде новиною, що в прикордонній з агресором області, та й ще в прикородонному з агресором Генічеському районі, існує таке собі Незалежне від України Чернігівське сударство.

Живуть там люди, які не визнають законів України, не платять подакти, та вже відверто пред`являють свої сепаратистські документи представникам Державної влади. Саме такий випадок трапився, коли співробітники ДАІ випадково зупинили в Генічеському районі транспортний засіб, і були шоковані від побаченого. На прохання показати водійські права, їм було пред`явлено ось цей пакет документів, які викладені на фото. Провівши журналістське розслідування, редакції стало відомо, що в Генічеську люди знають про цю організацію, та називають її членів відвертими сектантами. Їх не чіпає міліція, не чіпає податкова, та усі інші обходять стороною. Все б було не так погано, якщо би на сьогоднішній день члени цього угрупування не налічували кілька сотень осіб. А зухвале пред`явлення незаконних документів працівникам ДАІ каже про те, що сектанти активізувались. Вони під тиском змусили співробітників ДАІ віддати документи назад, погрожуючи їм розправою. З десяток машин оточили двох інспекторів, які зрозуміло що були вимушені віддати документи назад. Не можливо повірити в те, що влада та СБУ не знають про цю ситуацію, яка вде переростає в конкретну проблему в прикордоному з окупантами районі. Чи може хтось чекає той момент, коли у цих кілька сотень лопати трансформуються в кулемети "Утьос", а трактори в "БТР"и?
Поки на сході іде війна, в Херсонській області вже закладена часова бомба у вигляді чергової "Народної Республіки". Кому потрібна дестабілізація в Херсонському регіоні?
Невже влада чекає поки народ самотужки візьметься вичищати сепаратистів на своїй поки що мирній Херсонськй землі!?


http://ks-info24.com.ua
 

Теги статьи: ГеническСепаратисты

Дата и время 28 июня 2015 г., 20:27     Просмотры Просмотров: 4929
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
1.618788