АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 0°C
Харьков: 3°C
Днепр: 5°C
Одесса: 4°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 1°C
Львов: 0°C
Ужгород: 1°C
Луцк: 0°C
Ровно: 0°C

Львівська громада вирішила, що гулянки Фрідмана важливіші, ніж піст і війна

Львівська громада вирішила, що гулянки Фрідмана важливіші, ніж піст і війна
Львівська громада вирішила, що гулянки Фрідмана важливіші, ніж піст і війна

Львівська громада вирішила, що гулянки під егідою представника країни агресора Фрідмана краще, ніж піст, ніж панахиди по загиблим у війні, вирішила, що потрібно проводити джазові фестивалі в той час, коли дніпропетровські, харківські, одеські госпіталі переповнені пораненими, обгорілими бійцями.

Іде війна, триває християнський піст, а Львів вирішив гуляти на гроші московського кагебістського олігарха. І вся влада промовчала — і міська, і обласна, і Садовий, і Синютка, і вся львівська інтелігенція, і патріоти, націоналісти, і греко-католицька церква, яка весь час себе б’є в груди. Мало їй Догнала? Промовчали і автокефали, і Київський патріархат, про Московський патріархат вже й казати не варто.

Тепер львівській громаді треба підготуватися до катастроф, аномалій, трагедій. Що буде? На вибір. Чи спека градусів 35, щоб все навколо повигорало, чи якісь вибухи, щоб запалав якийсь завод або станція, чи потрібно, щоб повторилася скнилівська трагедія, чи щоб трапилась повінь, чи торнадо, як в Дніпропетровську, чи ураган, як в Луганську, чи потрібно, щоб знову перевернулися якісь цистерни з хімікатами, як в Ожидові?

Не можна робити такі речі — ні по-Божому, ні по-людськи. А якщо цього не розуміють, то буде по-поганому. Даром це минеться, за фестиваль доведеться комусь розплатитися по повній програмі. Глава УГКЦ Шевчук готовий взяти на себе відповідальність за це, чи на Гузара перекладе? Садовий же не буде відповідати, хоча йому в будинок кілька разів стріляли з гранатомета. Чи мало, чи ще потрібно, тільки вже точніше?

Олег Соскін, голова Української Національної Консервативної партії

Скнилівська трагедія

Катастрофа в Ожидові

Торнадо у Дніпропетровську

http://osp-ua.info

 

 

Теги статьи: Соскин ОлегЛьвов

Дата и время 28 июня 2015 г., 23:02     Просмотры Просмотров: 5759
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.057294