АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -6°C
Харьков: -6°C
Днепр: -4°C
Одесса: 2°C
Чернигов: -7°C
Сумы: -7°C
Львов: -3°C
Ужгород: 1°C
Луцк: -3°C
Ровно: -4°C

Росіяни нервово курять: нацгвардейці протестували нову міну українського виробництва (відео)


Про це Патріоти України повідомляють з посиланням на повідомлення Нацгвардії в Facebook. Бойову роботу сигнальної міни вітчизняного виробництва тестував начальник служби надзвичайних ситуацій та інженерного забезпечення Головного управління Нацгвардії полковник Олександр Старух.

Розроблена начальником інженерної служби Східного ОТО Нацгвардії підполковником Мар’яном Балагушом та Харківським конструкторським бюро “Сотрудничество” під керівництвом Олександра Гордєєва міна якісно відрізняється від боєприпасу радянського виробництва та аналогів, які зараз надходять до частин і підрозділів НГУ. Боєприпас має назву “Спалах-1”, приводиться в дію детонатором МУВ та сповіщає військовослужбовців про наближення ворога характерним звуком, імітуючим падіння мінометної міни, димом і спалахом п’ятнадцяти сигнальних ракет білого або зеленого кольору.

І хоч розробники та члени перевірочної групи дійшли висновку, що форма міни потребує доопрацювання, загальними результатами випробувань усі залишились задоволеними. На черзі випробовування сигнальної міни “Спалах – 2”, що буде приводитись в дію датчиком руху та димова граната.


Джерело: http://patrioty.org.ua/


Теги статьи: АТО

Дата и время 29 июня 2015 г., 09:06     Просмотры Просмотров: 2630
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?






Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.402151