АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -7°C
Харьков: -8°C
Днепр: -6°C
Одесса: 5°C
Чернигов: -8°C
Сумы: -8°C
Львов: -6°C
Ужгород: -1°C
Луцк: -6°C
Ровно: -6°C

У Закарпатті слідчий-мажор вибиває свідчення у жінки, погрожуючи її синові АТО

У Закарпатті слідчий-мажор вибиває свідчення у жінки, погрожуючи її синові АТО
У Закарпатті слідчий-мажор вибиває свідчення у жінки, погрожуючи її синові АТО

Жигун "ЛИМОН" або як порушують права свідків слідчі-мажори з Києва

Про це на свій сторінці в Фейсбук повідомив відомий закарпатський адвокат Василь Готра і виклав на доказ відео ... Не звик скаржитись, але сьогодні мажор-слідчий з Києва перейшов всі межі дозволеного, довів матір свідка по кримінальній справі до передінфарктного стану... Коротко по суті. 
Шановні пани Арсен Аваков та Антон Геращенко, революція гідності закінчилася, а методи роботи Ваших працівників залишились старими. Звертаюсь до Вас з заявою про правопорушення Вашого колеги - слідчого Головного Слідчого Управління при МВС України Жиган Олександра Олексійовича, який незаконно затримав та утримував в кабінеті Міжгірського РВ УМВС України матір свідка Зубанич Івана Валерійовича - Зубанич Оксану Михайлівну. 
Вказаний працівник МВС грубо порушив право на захист свідків і до приізду швидкоі, не випускав Зубанич О.М. з кабінету, погрожуючи ій відправити сина в зону АТО (з таким поясненням він викликав жінку в райвідділ, нібито сина повинні забрати в армію), а в разі не дачі нею та її сином Зубанич І.В. необхідних йому показів, які він сам надрукував та примушував їх підписати, відправить її сина на лаву підсудніх (слідчий трохи плутає статус свідка з підозрюваним). 
Викладаю відео, прошу надати правову оцінку Вашого підлеглого. З окремими заявами про злочин у письмовому вигляді від Зубанич І.В. та себе особисто звернусь до Вас та генеральної прокуратури окремо. 
З повагою, Василь Готра 


 


Інтернет-видання
UA- Reporter.com

 


Теги статьи: Жиган Александр

Дата и время 29 июня 2015 г., 16:35     Просмотры Просмотров: 2449
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.798451