АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 11°C
Харьков: 9°C
Днепр: 12°C
Одесса: 17°C
Чернигов: 10°C
Сумы: 8°C
Львов: 16°C
Ужгород: 20°C
Луцк: 16°C
Ровно: 16°C

У Стаханові з’явилися бойовики з шевронами «Душман»

У Стаханові з’явилися бойовики з шевронами «Душман»
У Стаханові з’явилися бойовики з шевронами «Душман»

В окупований Стаханов, під виглядом нового військового підрозділу бойовиків, прибуло поповнення російських кадрових військових. На шевронах у новоприбулих зображений череп і написано «Душман». 

Про це повідомляє видання informator.lg.ua з посиланням на очевидців з місцевих жителів, новину передає «Преса України».

За словами очевидця, прибулих «душманцев» налічується близько 300 осіб. Однак судячи з їх виправки і постави, швидше за все, це кадрові російські військові, які замасковані під бойовиків. Практично одночасно з цим підрозділом в місто приїхали і звичайні російські солдати з шевронами РФ.

«По виправці і поставі видно, що це не просто донбаські ополченці, а кадрові військові», — прокоментувало появу «душманців» джерело видання. 

Цілком можливо, що переодягання російських військових пов’язано з тим, що на підрозділ «Душман» покладено виконання якоїсь своєї місії, яку вони повинні виконати, зображуючи так зване «місцеве ополчення». 

Зазначимо, що Стаханов є містом, доступ у яке обмежене рядовим бойовикам. Сюди прибуває багато російських кадрових військових, а в кінці квітня в місто було перекинуто близько 80 чоловік російських військових інженерів та спецтехніка. У завдання інженерів входило будівництво та відновлення фортифікаційних споруд, мостів і переправ в окупованому районі. 

http://uapress.info


Теги статьи: Стаханов

Дата и время 29 июня 2015 г., 16:56     Просмотры Просмотров: 4209
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Что нужно сделать с Савченко?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.058807