АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал

Скандал Саакашвілі допоміг Одесі "відкрити" небо

Скандал Саакашвілі допоміг Одесі "відкрити" небо
Скандал Саакашвілі допоміг Одесі "відкрити" небо

Від сьогодні у міжнародному аеропорту "Одеса" планується застосувати принцип "відкритого неба", що означає зняття українською владою обмежень щодо виконання польотів за кількістю авіаперевізників і рейсів.

Про це повідомляє прес-служба Державіаслужби.

"Це продовження експерименту, який з 2-го квітня 2015 року застосований у " Міжнародному аеропорту "Львів" імені Данила Галицького", — наголошується у повідомленні.

У повідомленні підкреслюється, що винятком на цей момент є лише напрямок "Одеса-Стамбул", на якому декільком авіаперевізникам надано право на здійснення 14 регулярних рейсів на тиждень — максимум, який дозволений чинною двосторонньою угодою між країнами.

"Починаючи з 30-го червня Державіаслужбою будуть направлені листи авіаційним компаніям інших держав з пропозицією зняти обмеження на польоти у аеропорт "Одеса ", — йдеться в повідомленні. Державіаслужба заявила, що зробить все можливе для залучення лоукост-компаній у аеропорт міста Одеси.

Нагадаємо, під час засідання комісії Міністерства інфраструктури голова Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі насварив главу Державіаслужби Дениса Антонюка за продаж держслужби "олігархічному інтересу".

http://24tv.ua

 

Теги статьи: Международный аэропорт ОдессаМихаил Саакашвили

Дата и время 29 июня 2015 г., 19:50     Просмотры Просмотров: 2320
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
22 сентября 2017 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто на ваш взгляд самый большой враг Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.059763