АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 21°C
Харьков: 22°C
Днепр: 24°C
Одесса: 24°C
Чернигов: 21°C
Сумы: 21°C
Львов: 18°C
Ужгород: 20°C
Луцк: 19°C
Ровно: 19°C

«Глава» «ЛНР» Плотницький звернувся до населення з великим проханням дати йому грошей

«Глава» «ЛНР» Плотницький звернувся до населення з великим проханням дати йому грошей
«Глава» «ЛНР» Плотницький звернувся до населення з великим проханням дати йому грошей

Так званий «глава» терористичної «луганської народної республіки» Плотницький попросив місцеве населення почати платити за електроенергію, а також погасити всі наявні борги по ній.

Про таку новину повідомляє «Преса України».

А закликав населення окупованих проросійськими терористами «лнр» Плотницький платити по рахунках за електроенергію після того, як в цьому віртуальному «державному утворенню» майже повністю перестали платити за неї.

«Прохання до населення. Починайте платити. Хоча б за ті місяці, коли є стабільний заробіток», - вже благає місцеве населення Плотницький.

Нагадаємо читачам «Преси України», що керівництво терористичної «донецької народної республіки» вирішило відключати електроенергію всім боржникам – юридичним особам за борги перед донецькою так званою «регіональною енергопостачальною компанії».

Причина відключення від електроенергії поки тільки юридичних осіб «днр» досить банальна як для «молодої держави» - тотальні неплатежі за неї.

«Було знеструмлено кілька підприємств в Куйбишевському районі Донецька, які, попри наданий їм пільговий перехідний період тривалістю більше двох місяців, продовжували ігнорувати законодавство Донецької Народної Республіки і користуватися електроенергією, не оплачуючи її», — розповіли місцевим журналістам в так званої «прес-службі» терористичного «міністерства вугілля та енергетики днр».
.
Також це «міністерство» повідомило, що цих «споживачів, електропостачання яких здійснюється компаніями ДТЕК, не раз повідомляли про необхідність переукласти договір на постачання енергії з держпідприємством ДНР. Їх діяльність завдає значної шкоди Республіці, а самі вони є порушниками закону і, в найближчому майбутньому, будуть нести відповідальність».

Коли будуть відключати від електроенергії приватні будинки і квартири за «несплату», терористичне «міністерство» поки що не повідомило.

http://uapress.info

 

Теги статьи: Плотницкий Игорь

Дата и время 29 июня 2015 г., 20:35     Просмотры Просмотров: 2438
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.138741