АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 24°C
Харьков: 26°C
Днепр: 28°C
Одесса: 31°C
Чернигов: 25°C
Сумы: 26°C
Львов: 23°C
Ужгород: 25°C
Луцк: 24°C
Ровно: 24°C

Військовий прокурор Півдня України – людина Медведчука

Військовий прокурор Півдня України – людина Медведчука
Військовий прокурор Півдня України – людина Медведчука

Цей мужній чолов’яга на фото – нинішній військовий прокурор Південного регіону Максим Якубовський. А ще недавно він працював в «Українському виборі» кума Путіна – Медведчука.

Подивіться, що про такого підлеглого думає головний військовий прокурор Матіос: «До чого тут «Український вибір» і Медведчук – я не знаю. Достеменно сказати, яке відношення Якубовський до них мав, я не готовий.»

Ну, якщо головний військовий прокурор у нас такий крутий розвідувач, що не може перевірити минуле підлеглого, я йому підкажу. Ось відео, на якому Якубовський бере участь в заході «Українського вибору».«Ми в «Українському виборі» вважаємо...» – каже Якубовський.

А ось офіційний профайл юриста Якубовського на сайті Спілки адвокатів. Вказаний там телефон 044 287 7108 збігається із телефоном центрального офісу «Українського вибору» Медведчука.

Напевно, президент Порошенко, присвоюючи тиждень тому Якубовському звання генерал-майора юстиції, теж не знав про його попереднє місце роботи. Напевне, йому сказали, що «Український вибір» – це якась патріотична організація. З якимось маловідомим авдокатом на чолі.

Дмитро ГНАП

 

Теги статьи: Якубовский Максим

Дата и время 30 июня 2015 г., 12:15     Просмотры Просмотров: 2505
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.066303