АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 4°C
Харьков: 3°C
Днепр: 5°C
Одесса: 10°C
Чернигов: 4°C
Сумы: 2°C
Львов: 6°C
Ужгород: 9°C
Луцк: 5°C
Ровно: 5°C

Саакашвілі запустив пілотний проект із надання адмінпослуг в Одесі

Саакашвілі запустив пілотний проект із надання адмінпослуг в Одесі
Саакашвілі запустив пілотний проект із надання адмінпослуг в Одесі

Одеса стала першим містом в Україні, де запущено пілотний проект із вдосконалення системи надання адміністративних послуг. Відповідний меморандум про це 29 червня підписали глава Одеської ОДА Міхаіл Саакашвілі, мер Одеси Геннадій Труханов, міністр юстиції Павло Петренко і директор міжнародної благодійної організації «Фонд Східна Європа» Віктор Лях. Підписання відбулося у будинку по пр. Шевченко, 4а, в якому й планується відкрити Центр надання адмінпослуг.

За словами Міхаіла Саакашвілі, запущений проект почне функціонувати без прийняття урядового закону про підтвердження діяльності центру. «Верховна Рада ще не ухвалила у належній формі цей законопроект. Однак, чекати ми не станемо, і відкладати старт до того моменту, коли все це буде врегульовано. У нас немає цих 3-6 місяців, доки законопроект буде обговорюватися, - коментує Саакашввлі. - Одесити матимуть можливість отримувати документ будь-якої складності, який буде виконаний від пари хвилин до пари годин. У відповідному центрі будуть доступні найрізноманітніші послуги: оформлення бізнесу, довідок, купівля-продаж, видача і оформлення паспортів - ті сфери, де нині найбільше вимагають хабарів». Водночас губернатор зазначив, що до фінансування проекту залучені міжнародні організації, з якими вже є домовленості. А зарплати працівників центру будуть «людськими, а не обмежуватимуться двома тисячами гривень».

Міністерство юстиції вперше в історії незалежної України відмовилося від частини своїх повноважень, віддавши їх місцевим органам влади. «В Одесі відкривається вперше в Україні, самий технічний і професійний Центр надання адмінпослуг. Це буде та модель, яка повинна працювати у всій країні»,- зазначив Павло Петренко.

Зі свого боку мер Одеси Геннадій Труханов запевнив, що команда Одеської міської ради буде працювати над тим, щоб всі реформи, які відбуваються для одеситів і для блага Одеси, втілювалися якнайшвидше. «Ми готові зробити все, щоб бути серед перших, хто буде реалізовувати стрімкі перетворення в країні. Нам конче потрібна система відкритості й прозорості роботи всіх гілок влади», - підкреслив міський голова.

А директор міського департаменту з надання адмінпослуг Євгенія Абрамова відзначила, що в Одесі уже є напрацювання і досвід, отриманий у рамках роботи системи «Електронне місто». Тепер же з’явилися нові можливості для об’єднання зусиль міської і обласної влади для децентралізації й поліпшення якості адміністративних послуг.

Сергій ГОРИЦВІТ


Теги статьи: Михаил Саакашвили

Дата и время 30 июня 2015 г., 12:33     Просмотры Просмотров: 4009
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Саакашвили призвал разогнать "барыжную" Нацгвардию и СБУ и назвал Порошенко "дешевым мафиози"
Саакашвили на вече призвал не прекращать акцию под Радой еще две недели
Саакашвили обвинил Порошенко в причастности к похищению и исчезновению своих сторонников

Суд обязал Авакова открыть дело против Порошенко - Кузьмин
Аtlantic Соuncil: Українці знову протестують. Чи буде від цього користь?
У Порошенка отказали тормоза. Необратимые процессы запущенны, - Богуцкая

Грибаускайте: Литовская кость в горле Путина
Саакашвили и Семенченко решили продолжать акцию протеста
Сможет ли Саакашвили свергнуть Порошенко: прогнозы экспертов

У Порошенко признали его неприязнь к соратникам Саакашвили
Олег Соскин: Саакашвили разыграли, как лоха. У протеста должно быть главное требование — отставка Порошенко
Гибнуть за "козлов" с обеих сторон "чернь" не готова: эксперты обсуждают в соцсетях "Михомайдан"

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.137308