АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал

“Нас кинули”: Терорист Гіві поскаржився на донеччан, які не підтримали “ДНР”

“Нас кинули”: Терорист Гіві поскаржився на донеччан, які не підтримали “ДНР”
“Нас кинули”: Терорист Гіві поскаржився на донеччан, які не підтримали “ДНР”

Деякі жителі Донбасу підтримують українську армію і не сприймають російські терористичні групи. Про це розповів командир батальйону “Сомалі” Михайло Толстих (Гіві).

“Коли танкові снаряди на тебе летять, “Градами” насипають і зушки (зенітні установки – ред.) обробляють з мінометами, доводиться приймати таке рішення, яке я вважаю за потрібне. Потім я обгрунтую і, можливо, мене навіть не покарають за це. Тому що тут знаходяться мої люди, а за лінією фронту – мирні люди. Нехай деяка частина нас і не підтримує … І на нашій території є люди, які нас не підтримують “, – розповів Гіві в інтерв’ю виданню.

Терорист також поскаржився на те, що уральці, які приїхали воювати на боці терористів, не витримали і поїхали назад. “Ось у мене хлопець з Алтаю служить – приїхав разом з хлопцями з Уралу. Уральці зараз всі роз’їхалися – він єдиний, хто психічно не здався, втримався. Решта – хто отримав поранення, хто виїхав сам по собі”, – сказав Гіві.

На питання, чому терорист знущався над українськими полоненими (Гіві зрізав з українців шеврони і примушував їх їсти – ред.), Гіві відповів: “Я їх ненавиджу”.


patrioty.org.ua/


Теги статьи: ВойнаАгрессияДНРАТОГиви

Дата и время 30 июня 2015 г., 12:59     Просмотры Просмотров: 4607
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто на ваш взгляд самый большой враг Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.222622