АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 13°C
Харьков: 10°C
Днепр: 12°C
Одесса: 15°C
Чернигов: 14°C
Сумы: 10°C
Львов: 10°C
Ужгород: 12°C
Луцк: 11°C
Ровно: 12°C

Заступник міністра культури хоче уникнути попадання в реєстр корупціонерів

Заступник міністра культури хоче уникнути попадання в реєстр корупціонерів
Заступник міністра культури хоче уникнути попадання в реєстр корупціонерів

Заступник міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв, який вказав у своїй декларації за 2020 рік недостовірні відомості, намагається уникнути попадання в єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення (Реєстр корупціонерів).

Про це стало відомо від нашого джерела в Національному агентстві з питань запобігання корупції.

«Користуючись зв’язками і «непідкупністю» українських судів, він усіляко затягує час розгляду своєї справи. Її повинні були розглядати в кінці жовтня, навіть призначили час засідання. І все, далі нічого. Думаю, пробують домовитися», - розповідає наш інформатор.

Якщо Карандєєв уникне судового вироку, тоді його прізвище не буде внесено до реєстру корупціонерів. Адже, якщо особа знаходиться у вищезазначеному реєстрі, то шлях на високі посади у владі закрито.

Як відомо, нещодавно Карандєєва «спіймали» на брехні – він забув внести до декларації житло вартістю майже півмільйона гривень. В НАЗК тоді призначили повну перевірку і підтвердили, чиновник умисно надав недостовірні дані, розходження у цифрах сягнуло більше 100 прожиткових мінімумів, що автоматично тягне на адміністративне правопорушення, передбаченого ч.4 ст. 172-б КУАП.

Його справу відразу було передано на розгляд судді Шевченківського районного суду Києва Наталії Аббасовій, справі присвоєно унікальний номер 761/36827/21,  проте наразі жодних повідомлень у відкритих джерелах щодо її розгляду немає.

Довідково:

Ростислав Карандєєв – представник породи тих чиновників, які десятиліттями займають ні до чого не зобов’язуючі, але вельми привабливі пости, які дозволяють «дружити сім’ями» з ветеранами української культури та непогано заробляти. 

Він вже встиг побувати заступником міністра у справах сім’ї, молоді та спорту Кириленко та держсекретарем міністерства, коли Мінкульт очолював Ніщук. У різні роки керував гуманітарними фондами та соцслужбами, був головою партії «Україна молода», співзасновником юрособи партія «УДАР Віталія Кличка».

Окрім того, Карандєєву закидають: захист Анатолія Сєрикова, відомого руйнацією українських культурологічних видань; відсутність жодних заходів для підтримки видання українських культурологічних видань; незаконність  рішення щодо звільнення М. Тимошенка з посади в.о. ректора НМАУ через півтора місяця після призначення і за півтора місяця до очікуваного конкурсу на цю посаду.

Автор: Сергій Самсон


Теги статьи: Сериков АнатолийАббасова НаталиякорупціонериМінінформполітикиМінкультуриНАЗККорупціяДеклараціяКарандеев Ростислав

Дата и время 10 ноября 2021 г., 12:12     Просмотры Просмотров: 1412
Комментарии Комментарии: 0


Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Есть ли у вас в городе подразделения теробороны?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.947105