АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал

Родина Глусів рулить кампанією Порошенка в Немирівському районі

Родина Глусів рулить кампанією Порошенка в Немирівському районі
Родина Глусів рулить кампанією Порошенка в Немирівському районі

На інтернетсайтах ми піднімали питання формування виборчих штабів кандидата в Президенти України Петра Порошенка. І питання не в тому, що представники громадськості хотіли б попасти в члени штабу, так би мовити підзаробити,- питання в іншому…        

В складі робочої групи штабу Петра Порошенка, як окружному так і по Немирівському районі, виявилися люди, які не просто підтримують його,як кандидата, а по великому рахунку просто ненавидять. І єдина їхня мета, на нашу думку, очернити його ім’я, довести рейтинг до нуля і просто зробити все, щоб Петро Олексійович на даному округу вибори програв. Давайте розберемося хто є хто і що є що. В складі окружного штабу з’явилася фігура Михайла Зазуляка. Районний штаб очолює Сергій Вакаров разом зі своєю матінкою Надією Вакаровою. В складі штабу Олександр Лесько, екс-заступник голови РДА Петра Михайленка. Перша пара: Зазуляк – Лесько, люди віддані партії Регіонів, які активно все свідоме життя виступали проти Порошенків, організовували, фінансували і приймали активну участь в анти-майдані, тобто сприяли знищенню активістів майдану. Це вже факт.

Друга пара - сімейка Вакарових: синок та мама. Активні , вірніше найактивніші члени ВО Батьківщина, а мамочка навіть має статус члена бюро районної партійної організації. Все життя вірно служили партії та Глусям і по останнім даним, продовжують їм служити. А питання в тому, що більше служать Глусям. Адже будь якими методами Глусям необхідно повернути завод. А законними методами цього зробити неможливо. От і знову платять Глусі направо і наліво, розраховуються краденими грішми, аби лиш досягти своєї мети. Знаємо, що щупальця Глусів запущені і в інші штаби. Хто знає на кого більше ставити і хто буде Президентом України? Так-що питання за кого будуть голосувати ці проплачені члени штабів різних рівнів, залишається далеко відкритим.

Але ще більше хвилює позиція керівника окружного виборчого штабу пана Шульги. Вислухавши наші зауваження та пропозиції, щодо термінової зміни складу штабів, ми отримали беззаперечну відповідь, що штаби сформовані і ніякі зміни вноситись не будуть. А на запитання, чому в складі штабів немає представників партії – партнера, партії УДАР, так відповіді і не знайшов. Мабуть таких, які б стовідсотково працювали на даного кандидата в штабах не потрібно. На чию користь працюють штаби та їх керівництво нам так і не відомо. Але таке враження, що не на Петра Порошенка. Тобто розумного, толерантного, спеціаліста в багатьох галузях народного господарства та політиці, на їхню думку нам не потрібно. А таким є Петро Порошенко.

До цього всього вінегрету добавляється ще один факт, який підтверджує нашу правоту. 11 квітня в районному будинку культури, відбулося зібрання. Це керівник штабу Петра Порошенка по Іллінецькому районі , пан Демчак, зібрав своїх бувших агітаторів, щоб віддати гроші за минулі вибори. Ви подумали, що в людини проснулася совість за неповернений борг декількарічної давнини? Ні, Ви помилилися. Він привіз газети в наш район, відношення до якого немає ніякого, але з однією метою – розповсюдити газету. А газета виявляється з великим секретом: три сторінки про Порошенка, а четверта вся про праведників Глусів і як їх бідних обманули колеги-акціонери, і як вони готові зробити все, щоб Порошенко став Президентом, але за це повернув їм бідним завод. Цінелюди, ще до цього часу не наїлися краденим. А так, як Демчак є майже родичем, він активно допомагає Глусям в здійснення їх бандитських намірів і мрій. І стає зрозумілим хто фінансує видання цих газет – каста Глусів.

Ось на кого фактично працюють сьогодні виборчі штаби Петра Порошенка. Майданівські мрії міліонів українців про життя без корупції, поки-що відходять на задній план. І якщо штабісти Петра Порошенка роблять все, щоб даний кандидат не пройшов, тоді вони знають про нього набагато більше правди ніж ми. Тепер і ми задумаємось, чи голосувати за Порошенка, можливо дійсно він не достойний бути Президентом. А Ви, вельмишановний Петре Олексійовичу, дякуйте за це своїм штабам, а на простих людей не таїть образ.


Теги статьи: ГлусьНемировВакаровПорошенко

Дата и время 13 апреля 2014 г., 21:23     Просмотры Просмотров: 3789
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Игорь Кононенко и Александр Грановский - новые вагоновожатые от БПП
Він закінчить дуже погано, – Кужель про Порошенка
Навіщо уряду чергове підвищення "мінімалки"?

За что страдает друг Порошенко Розенблат
Юрий Виталич изгаляется. Стопудово Гаранту в США и в ЕС намекнули на перевыборы. Как вам такой расклад?!, – Богуцкая
Крюкова заявляє, що остання плівка Онищенка про корупцію Порошенка не опублікована і є у «Страна.ua»

Администрация и совет Киевщины поссорились из-за импичмента Порошенко
Александр Дубинский: И рыбку съесть и в СНБО сесть
Балога намекнул, что Порошенко такой же сепаратист как и Гужва

Давно заслужил. Тимошенко выступила за импичмент Петра Порошенко, ее поддержали коллеги по фракции
"Хороший театр": Financial Times проанализировала встречу Порошенко и Трампа
Може, повернувшись з США, Порошенко припинить руйнувати Державу, як це відбувається з останніми младоПрем’єрами?, – Кармазін

Комментарии:

comments powered by Disqus
24 июня 2017 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Как вы относитесь к блокировке российских соцсетей?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте