АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 18°C
Харьков: 19°C
Днепр: 20°C
Одесса: 19°C
Чернигов: 18°C
Сумы: 18°C
Львов: 16°C
Ужгород: 18°C
Луцк: 18°C
Ровно: 18°C

Родина Глусів рулить кампанією Порошенка в Немирівському районі

Родина Глусів рулить кампанією Порошенка в Немирівському районі
Родина Глусів рулить кампанією Порошенка в Немирівському районі

На інтернетсайтах ми піднімали питання формування виборчих штабів кандидата в Президенти України Петра Порошенка. І питання не в тому, що представники громадськості хотіли б попасти в члени штабу, так би мовити підзаробити,- питання в іншому…        

В складі робочої групи штабу Петра Порошенка, як окружному так і по Немирівському районі, виявилися люди, які не просто підтримують його,як кандидата, а по великому рахунку просто ненавидять. І єдина їхня мета, на нашу думку, очернити його ім’я, довести рейтинг до нуля і просто зробити все, щоб Петро Олексійович на даному округу вибори програв. Давайте розберемося хто є хто і що є що. В складі окружного штабу з’явилася фігура Михайла Зазуляка. Районний штаб очолює Сергій Вакаров разом зі своєю матінкою Надією Вакаровою. В складі штабу Олександр Лесько, екс-заступник голови РДА Петра Михайленка. Перша пара: Зазуляк – Лесько, люди віддані партії Регіонів, які активно все свідоме життя виступали проти Порошенків, організовували, фінансували і приймали активну участь в анти-майдані, тобто сприяли знищенню активістів майдану. Це вже факт.

Друга пара - сімейка Вакарових: синок та мама. Активні , вірніше найактивніші члени ВО Батьківщина, а мамочка навіть має статус члена бюро районної партійної організації. Все життя вірно служили партії та Глусям і по останнім даним, продовжують їм служити. А питання в тому, що більше служать Глусям. Адже будь якими методами Глусям необхідно повернути завод. А законними методами цього зробити неможливо. От і знову платять Глусі направо і наліво, розраховуються краденими грішми, аби лиш досягти своєї мети. Знаємо, що щупальця Глусів запущені і в інші штаби. Хто знає на кого більше ставити і хто буде Президентом України? Так-що питання за кого будуть голосувати ці проплачені члени штабів різних рівнів, залишається далеко відкритим.

Але ще більше хвилює позиція керівника окружного виборчого штабу пана Шульги. Вислухавши наші зауваження та пропозиції, щодо термінової зміни складу штабів, ми отримали беззаперечну відповідь, що штаби сформовані і ніякі зміни вноситись не будуть. А на запитання, чому в складі штабів немає представників партії – партнера, партії УДАР, так відповіді і не знайшов. Мабуть таких, які б стовідсотково працювали на даного кандидата в штабах не потрібно. На чию користь працюють штаби та їх керівництво нам так і не відомо. Але таке враження, що не на Петра Порошенка. Тобто розумного, толерантного, спеціаліста в багатьох галузях народного господарства та політиці, на їхню думку нам не потрібно. А таким є Петро Порошенко.

До цього всього вінегрету добавляється ще один факт, який підтверджує нашу правоту. 11 квітня в районному будинку культури, відбулося зібрання. Це керівник штабу Петра Порошенка по Іллінецькому районі , пан Демчак, зібрав своїх бувших агітаторів, щоб віддати гроші за минулі вибори. Ви подумали, що в людини проснулася совість за неповернений борг декількарічної давнини? Ні, Ви помилилися. Він привіз газети в наш район, відношення до якого немає ніякого, але з однією метою – розповсюдити газету. А газета виявляється з великим секретом: три сторінки про Порошенка, а четверта вся про праведників Глусів і як їх бідних обманули колеги-акціонери, і як вони готові зробити все, щоб Порошенко став Президентом, але за це повернув їм бідним завод. Цінелюди, ще до цього часу не наїлися краденим. А так, як Демчак є майже родичем, він активно допомагає Глусям в здійснення їх бандитських намірів і мрій. І стає зрозумілим хто фінансує видання цих газет – каста Глусів.

Ось на кого фактично працюють сьогодні виборчі штаби Петра Порошенка. Майданівські мрії міліонів українців про життя без корупції, поки-що відходять на задній план. І якщо штабісти Петра Порошенка роблять все, щоб даний кандидат не пройшов, тоді вони знають про нього набагато більше правди ніж ми. Тепер і ми задумаємось, чи голосувати за Порошенка, можливо дійсно він не достойний бути Президентом. А Ви, вельмишановний Петре Олексійовичу, дякуйте за це своїм штабам, а на простих людей не таїть образ.


Теги статьи: ГлусьНемировВакаровПорошенко

Дата и время 13 апреля 2014 г., 21:23     Просмотры Просмотров: 4530
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Порошенко продаст свои сладости "Укрзализныци"
Остановить позорную практику рейдерства и возобновить работу предприятий «Росток-Холдинг»: в Киеве прошла акция протеста
«Гетман — вор? На кол!»: Сможет ли Порошенко еще раз обдурить украинцев

Андреевскую церковь передадут Константинопольскому патриархату - Порошенко подал в Раду законопроект
Появилась реакция Порошенко на массовое убийство в Керчи
Саакашвили: «После того, как мы выметем эту путинскую шваль из Грузии, то же самое сделаем и в Украине!»

Порошенко и Кононенко заработают на страховании госимущества
Каждый второй украинец считает программы Порошенко и Тимошенко предвыборной агитацией
Семочко получил от власти две недели на «исправление»?

«Тотально врать и воровать — вот мировоззрение Порошенко и Ко», - Гнап
Порошенко рассказал, когда завершится формирование Антикоррупционного суда
Порошенко поел в солдатской столовой: фото меню президента

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто виноват во взрывах на оружейных складах?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.268023