Слідчі ДБР арештували ділянку і приміщення «Київпроекту»

Слідчі ДБР арештували ділянку і приміщення «Київпроекту»
Слідчі ДБР арештували ділянку і приміщення «Київпроекту»

Ухвалою слідчого судді Шевченківського районного суду м. Києва від 18.10.2021 було накладено арешт на ділянку і приміщення ПАТ «Київпроект» на вул. Богдана Хмельницького, 16-22 у столиці.

Про це свідчить ухвала Шевченківського райсуду м. Києва від 8 листопада.

Арешт із забороною проводити будівельні, земляні роботи та здійснювати реконструкцію вказаного нерухомого майна накладено на:

Арешт накладено у рамках  кримінального провадження № 12021105100003650 від 13.10.2021, розслідування якого здійснює перший слідчий відділ ТУ ДБР у м. Києві.

Керівник ПАТ «Київпроект», адвокат Павло Гуцало подав клопотання про скасування арешту.

Прокурор в судовому засіданні просив суд повернути клопотання заявнику, оскільки перший слідчий відділ столичного ДБР територіально знаходиться у Печерському районі Києва і це провадження не підсудне Шевченківському райсуду.

Слідчий суддя це врахував і клопотання Гуцала про скасування арешту залишив без задоволення.

Інших даних про оскарження арешту в держреєстрі немає.

Нагадаємо, 19 вересня 2019 року Держархбудінспекція України видала «Київпроекту» дозвіл на будівельні роботи на об’єкт «Реконструкція майнового комплексу – будівлі «Київпроект» під багатофункціональний комплекс по вул. Богдана Хмельницького, 16-22 у Шевченківському районі м. Києва».

Ділянка забудови площею 0,77 га по вул. Б. Хмельницького, 16-22 відповідно до Генплану є територією громадських будівель та споруд і частково – середньо- та малоповерхової забудови. Крім того, ділянка розташована в Центральній планувальній зоні, де діє обмеження по висоті не вище 27 метрів (9 поверхів).

З огляду на це у діючому дозволі вказана поверховість нової будівлі – 8 поверхів, але по факту буде 24 поверхи.

На сьогодні триває продаж квартир у цьому комплексі, який має назву «KYЇVPROEKT City Space». Це проект від Perfect Group нардепа від ОПЗЖ Дмитра Ісаєнка та Saga Development екс-чиновника КМДА Андрія Вавриша.

За даними SMIDA, з кінця 2020 року основними власниками ПАТ «Київпроект» є ТОВ «Джемп» (47,2%) і ТОВ «Спецрентфінанс» (47,6%). Обидві компанії були створені у листопаді 2020 року.

Власником і керівником ТОВ «Джемп» є Дмитро Райчук з Ковеля Волинської обл. Власником ТОВ «Спецрентфінанс» є ТОВ «Спецбудінвест-17» Василя Шомонки і Олега Тимошенка. ТОВ «Спецбудінвест-17» входить до групи компаній Perfect Group нардепа від ОПЗЖ Дмитра Ісаєнка.

До «Джемп» і «Спецрентфінанс» основним власником «Київпроекту» була кіпрська компанія «Трейлорі Венчерз Лімітед» (Traylory Ventures Limited). Її представником був адвокат Сергій Турчінов, який у 2017 році «розіграв» з нинішнім нардепом від ОПЗЖ Вадимом Столаром аукціон по купівлі нерухомості на Печерську.

nashigroshi

Дата и время 22 ноября 2021 г., 19:29     Просмотры Просмотров: 516