АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -5°C
Харьков: -8°C
Днепр: -4°C
Одесса: -2°C
Чернигов: -6°C
Сумы: -7°C
Львов: -4°C
Ужгород: -2°C
Луцк: -4°C
Ровно: -4°C

НМПУ засудила ставлення Авакова до журналістів у Миколаєві

НМПУ засудила ставлення Авакова до журналістів у Миколаєві
НМПУ засудила ставлення Авакова до журналістів у Миколаєві

Незалежна медіа-профспілка України вважає неприпустимим ставлення до журналістів міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, яке він продемонстрував під час свого візиту до Миколаєва. У відповідь на запитання кореспондента каналу «Інтер» про ставлення високопосадовця до випадку, коли його підлеглий у Рівному збив дівчинку, міністр почав обговорювати телеканал і його власника. (Дивитися тут: http://www.ex.ua/829157874678 , кнопка «дивитися»).

Медіа-профспілка погоджується і не заперечує право міністра давати оцінки як самим ЗМІ, так і їхнім власникам. Але робити це треба не за рахунок уникнення відповідей на запитання журналістів. У цьому випадку це виглядало, як неповага до працівника ЗМІ. Тим більше, що з таким самим запитанням до міністра зверталися працівники інших ЗМІ. Він так само не відповів.

Така поведінка суперечить статті 5 Закону України «Про державну службу», згідно з якою чиновник мусить «шанобливо ставитися до громадян, керівників і співробітників, дотримуватися високої культури спілкування».

У заяві констатується факт, що в Україні триває тенденція, згідно з якою можновладці нешанобливо, а то й відверто по-хамськи ставляться до журналістів.

http://nmpu.org.ua/


Теги статьи: Аваков

Дата и время 03 июля 2015 г., 22:57     Просмотры Просмотров: 2597
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.059789