АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 27°C
Харьков: 25°C
Днепр: 28°C
Одесса: 28°C
Чернигов: 25°C
Сумы: 24°C
Львов: 20°C
Ужгород: 25°C
Луцк: 26°C
Ровно: 25°C

Державне рейдерство керівника ДП "Центр сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу" Красовського

Державне рейдерство керівника ДП "Центр сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу" Красовського
Державне рейдерство керівника ДП "Центр сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу" Красовського

Керівний склад ДП «Центр сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу» в особі Голови Фонду держмайна Дмитра Сенниченка та його ставленика на посаду в.о. генерального директора пана Красовського С.Ф, більше схоже на злочинне угрупування, а ніж на бізнес.

Маючи, у своєму доробку, вже вдалий досвід, відвертого рейдерства заводу «Більшовик», пан Сенниченко вирішив застосувати таку ж саму схему до агрогіганта ДП «ЦСЕНСМ».

Початком, було проведення конкурсу на заміщення вакантної посади «під одну людину», який попри свою початкову абсурдність, також не зміг пройти без порушень, а саме з причин, того, що переможець конкурсу відмовився від крісла в.о. гендиректора ДП.

Тоді, трохи згодом було оголошено проведення повторного конкурсного відбору, замість застосування відкладеного права на повторне визначення переможця конкурсу серед інших кандидатів, пан Сенниченко вирішив маніпулювати та зловживати законодавчими нормами, і усе ж таки, призначити кандидата, чиїми навичками був дуже зацікавлений, на цю посаду. В друге, Степан Федорович погоджується, мабуть, з тих причин, що йому дуже добре роз’яснили власні вигоди від зайняття цієї посади.

Порушення раз.

Так особа, що, не менше шести разів, була причетна до збанкрутування різних підприємств, а це не важко простежити, що кожне підприємство, керівником якого призначали пана Красовського, було доведено саме ним, до банкрутства, заборгованості з виплати заробітної плати, обов’язкових бюджетних платежів та неправомірних звільнень працівників, заступає на посаду в.о. генерального директора ДП «ЦСЕНСМ».

Дмитро Сенниченко

Слід зауважити, що Кримінальний кодекс України у статті 219 передбачає кримінальну відповідальність саме за доведення до банкрутства. Цікаво, чи відомо Степану Федоровичу, що доведення до банкрутства, тобто умисне, з корисливих мотивів або іншої особистої зацікавленості та вчинення службовою особою дій, що призвели до стійкої фінансової неспроможності, і якщо це завдало великої матеріальної шкоди державі - карається за законом? Мабуть, ні й правоохоронцям також не відомо, або їх совість «приспали», якщо за ці роки пан Красовський так і не поніс ніякого покарання.

Порушення два (а може, куди більше).

Отже, маємо ДП «ЦСЕНСМ», де з однієї сторони 17 тисяч гектарів найродючіших земель України з дуже значним майновим комплексом, з другої сторони корупціонер причетний до скандальної приватизації «Більшовика» та тільки призначений керівником «вбивця підприємств», а з третьої – ухвалений 31 березня 2021 року ВРУ Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, щодо умов обігу земель сільськогосподарського призначення», який передбачає надання права з 2024 року юридичним особам, набувати землю сільгосппризначення.

Так, з метою, знизити «ринкову вартість» ДП до 2024 року, пан Красовський під пильним керівництвом Сенниченка, починає штучно створювати проблеми на підприємстві, що до речі він добре вміє, а саме: припиняється виплати заробітних плат співробітникам підприємств, внаслідок чого, як гриби після дощу, починають з’являтися судові тяганини та виконавчі провадження.

На цьому, слід знову, звернути свою увагу на Кримінальний кодекс України, а в цей раз на статтю 175 – не виплата заробітної плати, що теж є кримінальним правопорушенням та карається за законом.

Блокується оперативна діяльність філій, зростають заборгованості, які станом на жовтень 2021 року становлять 2 965 884 грн 37 коп податкового боргу в державний бюджет та 2 442 432 грн 36 коп в місцевий, і це ми не рахуємо мільйонні заборгованості з виплат заробітних плат та ті борги, що мають бути виплачені контрагентам ДП, як приклад 6,4 млн гривень заборгованості, за рішення суду, перед ФГ «Агропівдень +».

У цьому випадку, Красовський вирішує заблокувати усі рахунку ДП, з метою ігнорування вимог виконавчої служби, при цьому ретельно ховаючи валютні рахунку, що належать ЦСЕНСМ. А, з прикриттям, в особі Сенниченка, починає вести, угодну собі, господарську діяльність підприємства, через рахунки іншого підлеглого ФДМУ держпідприємства - ДП «САТ», надсилаючи своїм контрагентам листи про відступлення права вимоги на отримання грошових коштів.

Порушення три.

У місцевих ЗМІ, вже з’являлася інформація, щодо порушення стосовно Степана Красовського кримінального виробництва, проте, як то кажуть, «а віз та й нині там», оскільки правоохоронні органи повністю ігнорують те, що відбувається у ДП та за його межами. Державні завдаються величезні збитки. До держбюджету не надходять визначені законодавством податкові нарахування.

Саботуються посівні кампанії, від чого найкращі родючі землі починають втрачати свої властивості та замість озимої, зрощують бур’яни. І в той час працівники не бачили свої заробітні плати вже 5 місяців. Тож, що виходить, що представники правоохоронних органів своєю бездіяльністю вказують на власну заангажованість чи просто не знають норм українського законодавства?

Забудьте про складні фінансові схеми з голлівудських фільмів, для українських ДП головне мати політичний та силовий дах, ось і вся хитрість. Решта вже справа техніки. Тому всі папери оформлені красиво, але суть суперечить законодавству та здоровому глузду.

Автор: Марина Демидко


Теги статьи: Агропівдень +аграріїправоохоронціЗавод БольшевикПриватизаціяБанкрутРейдерствоКрасовский СтепанпосадаФонд державного майнаБізнесДП ЦСЕНСМСенниченко Дмитрий

Дата и время 27 ноября 2021 г., 10:58     Просмотры Просмотров: 6104
Комментарии Комментарии: 0


Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Есть ли у вас в городе подразделения теробороны?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.03842