АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 10°C
Харьков: 9°C
Днепр: 11°C
Одесса: 12°C
Чернигов: 8°C
Сумы: 8°C
Львов: 10°C
Ужгород: 10°C
Луцк: 10°C
Ровно: 10°C

Колесника та Нікульнікову запідозрили в інформаційній атаці на криворізькі підприємства?

Колесника та Нікульнікову запідозрили в інформаційній атаці на криворізькі підприємства?
Колесника та Нікульнікову запідозрили в інформаційній атаці на криворізькі підприємства?

Кому гроші, кому піар. Відомі криворізькі «борці за екологію» об’єдналися в коаліцію і проводять інформаційну атаку на місцеві підприємства. Екс-політик Микола Колесника і колишня прокурорка 

Василина Нікульнікова змовились і разом «кошмарять» компанії у місті. Вона хоче грошей, він слави і піару. А для цього намагаються дискредитувати роботу потужних підприємств у місті, які забезпечують робочі місця у регіоні та фінансові надходження до бюджету у нелегкі для країни часи пандемії та війни. 

Про це йдеться у блозі політичної експертки Тетяни Лупової для видання Цензор. НЕТ. 

Наприклад, Микола Колесник регулярно підіймає так звану екологічну тему в ефірі Першого міського телеканалу і веде цілеспрямовану інформатаку і на компанії і на політичних конкурентів з президентської партії «Слуга народу».

Останнім часом він на пару з Нікульніковою безпідставно звинувачував ТОВ «Рудомайн» у заподіянні шкоди довкіллю. Внаслідок закриття компанії, чого вимагають екоборці, тисячі працівників можуть втратити робочі місця, а місто – 50 млн грн податків. 

Сама ж Нікульнікова започаткувала громадську організацію в Кривому Розі. Таке собі Міжрегіональне бюро екологічної безпеки (МІРБЕЗ). 

І разом зі таким собі Петрухіним взялася кошмарити криворзькі компанії. План дій у них такий: знаходять «порушення» в роботі підприємства, проводять інформаційну кампанію та підбурюють мешканців, розповідаючи їм про катастрофічні наслідки. Далі підбурюють людей до судів і збирають із них кошти на супровід цих самих судів. 

За деякими даними, йдеться про чималі суми. Зокрема, на одній з останніх «справ» активісти хочуть відсудити 80 млн грн. 

Також Нікульнікова і Колесник засвітилися на мітингу проти видобувних компаній. Там вони підбурювали людей виступати проти промислових гігантів. 

«Активістка» хоче легких грошей, екс-політик, а тепер блогер Колесник дешевого піару перед виборами у місті, бо, за даними ЗМІ, він знову зібрався йти у депутати чи навіть мери. І за інформацією журналістів, вже навіть знає, на якому окрузі буде балотуватись.


Теги статьи: інформаційні атакиГО МІРБЕЗООО РудомайнСлуга НародадискредитаціяКолесник НиколайНикульникова ВасилинаКривий Ріг

Дата и время 29 ноября 2021 г., 10:04     Просмотры Просмотров: 681
Комментарии Комментарии: 0


Комментарии:

comments powered by Disqus
19 мая 2022 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Есть ли у вас в городе подразделения теробороны?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.099085