Співробітники Генпрокуратури вивозять свої незадекларовані багатства - Береза

Співробітники Генпрокуратури вивозять свої незадекларовані багатства - Береза
Співробітники Генпрокуратури вивозять свої незадекларовані багатства - Береза

Народний депутат України Борислав Береза на своїй сторінці у соцмережі повідомляє, що вчора надійшла інформація про те, що з будівлі Генпрокуратури, деякі високопоставлені співробітники в страшному хвилюванні почали вивозити свої незадекларовані кошти у валюті і гривні. 

Відповідь на запитання : «що ж змусило їх вивозити кошти з найбільш надійного «банку»?»  виявилась дуже простою – це страх перед обшуками.

За наказом нового голови СБУ Василя Грицака спільно з заступником генпрокурора Давидом Сакварелідзе, співробітники СБУ в процесі обшуку виявили у першого заступника начальника Головного слідчого управління ГПУ Володимира Шапакіна та заступника прокурора Київської області Олександра Корнійця 500 000 $, 3,5 млн гривень, золото, 35 пакетів з діамантами з загальною кількістю 65 каменів, автомат Калашникова та срібну ложечку.

Реакція на такі дії не змусила себе довго чекати: в ГПУ відкрили кримінальне провадження стосовно Давида Сакварелідзе за дорученням першого заступника Генпрокурора Володимира Гузиря за статтею «захоплення державної установи». Народний депутат Андрій Левус підтвердив факт кримінального провадження.

Поголос про «неадекватну» реакцію Гузира пішов дуже швидко, на що перший заступник Генпрокурора заявив, що ніяких кримінальних проваджень не було і немає, а є лише службове розслідування. Але воно вже завершено, і підстав для початку досудового розслідування немає, хоча дверний замок в кабінеті де був обшук зламаний.

Заступник голови Комітету з питань запобігання та протидії корупції Б. Береза у своїй заяві прирівнює прокурорів в Україні до своєрідної касти корупціонерів та відзначає, що посади вони передають «у спадок». Народного депутата обурює те, що прокурори будують собі палаци в Україні, роз’їжджають на дорогих автівках і знають, що кругова порука їх не здасть.

Борислав Береза зазначає, що потрапивши в співтовариство корупціонерів, людина сама мимоволі стаєте корупціонером. Тому спочатку необхідно здолати корупцію, а потім повністю оновити штат співробітників. 

Дата и время 07 июля 2015 г., 12:31     Просмотры Просмотров: 4245