АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 1°C
Харьков: -2°C
Днепр: 1°C
Одесса: 8°C
Чернигов: -2°C
Сумы: -2°C
Львов: 5°C
Ужгород: 8°C
Луцк: 4°C
Ровно: 4°C

Російські барди не підтримали російську окупацію Донбасу


Організатори фестивалю Грушинської авторської пісні відмовились приймати кремлівських пропагандистів з Донбасу. 

Російські терористи, імперці, комуністи і путіністи лютують: на відомий фестиваль бардів не пустили терористичних пропагандистів. Кремлівські “ЗМІ” вже майорять заголовками штибу “Бардів з ДНР не пустили на Грушинський фестиваль авторської пісні”.

Як виявилось, організатори Грушинського фестивалю авторської пісні фактично закрили дорогу для участі у заходах “бардам” Володимиру Скобцову і Геннадію Гореліку. Їм висунули жорсткі умови: не зачіпати тему на Донбасі. Більше того, ще на етапі організації, їм заборонили навіть згадувати, що автори приїхали з терористичної “ДНР”. За словами кремлівських пропагандистів, “ліберали” навідріз відмовляються визнавати існування цієї квазіреспубліки.

Зрозуміло, що це одразу ж викликало конфлікт, і прихильники терористів з Донбасу відмовились приїжджати на захід. “Там же можна говорити, що вони з ДНР! Як же так? А звідки? З України ??? М’якотілі ви равлики, а не барди, російські співаки під вигин гітари жовтої! Ліберали Грушинські!.. Ми проведемо свій фестиваль. Такий, на якому говно назвуть гівном, а вбивства – вбивством. Грушинці, я не подам вам руки”, – заявив “член Спілки письменників Донецької народної республіки” Міхаіл Афонін. Терористи та їхні прихильники вже заявили, що мають намір провести в період з 13 по 16 серпня 2015 свій фестиваль авторської пісні “Великий Донбас”.


Теги статьи: ВойнаОккупацияроссийские барды

Дата и время 07 июля 2015 г., 12:58     Просмотры Просмотров: 3246
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.360092