АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал

Регіонал і наставник «тітушок» може очолити Білоцерківську РДА

Регіонал і наставник «тітушок» може очолити Білоцерківську РДА
Регіонал і наставник «тітушок» може очолити Білоцерківську РДА

Люстрація керівників органів державної влади залишилася лише на словах – до справи руки не дійшли. Це вкотре підтверджує ситуація, яка склалася в Білоцерківській районні адміністрації на Київщині. Після того як екс-керівник РДА Андрій Немна подав у відставку, його місце зайняв регіонал Віталій Гринчук. У Білій Церкві його знають як ідейного наставника місцевих «тітушок». 
 
Протягом останніх років Віталій Гринчук займав одразу кілька посад: був першим заступником голови Білоцерківської районної адміністрації та очолював місцевий осередок Партії регіонів. Відставка з посади голови РДА Андрія Немни автоматично зробила парадоксальну річ: регіонал і наставник місцевих «тітушок» Віталій Гринчук автоматично став виконуючим обов’язки керівника району.

Більше того, в кулуарах з’явилася інформація про те, що Гринчука найближчим часом можуть призначити повноцінним керівником Білоцерківської РДА. Громадськість Білої Церкви занепокоєна таким розвитком подій, тому закликає нового губернатора Київщини Володимира Шандру уважно ставитися до кадрових змін в Білоцерківському районі.

Зокрема, активісти звертають увагу вищого керівництва на те, що Віталій Гринчук довгий час очолює районну організацію Партії регіонів. Минулого року під час своїх зустрічей з мешканцями району він натякав, що вони самі мають нести відповідальність за рішення тепер вже екс-Президента Віктора Януковича.

«На Білоцерківщині працює команда, що взяла на себе відповідальність за розв’язання проблем подальшого соціального та економічного розвитку. Це означає, що кожен несе відповідальність за стан справ у нашому районі і за реалізацію завдань, які поставили перед нами Президент України Віктор Янукович та обласне керівництво», – заявляв Гринчук, який тепер може очолити Білоцерківщину.


 
Нам не вдалося з’ясувати, чи й досі пан Гринчук керує районною організацією Партії регіонів. На телефонні дзвінки в білоцерківському осередку ПР не відповідають. Але ще у грудні минулого року, в розпал Євромайдану, Віталій Гринчук виступав на зборах регіоналів та підтримував політику Віктора Януковича. Не виключено, що Віталій Гринчук, як і більшість його однопартійців, тепер відхрестився від регіоналів і намагається домовитися з новою владою.

Також варто зазначити, що під тиском революційних подій звільнився з посади голова Білоцерківської районної ради Валерій Олійник. За дивним збігом обставин на його місце прийшов близький до Гринчука аграрний бізнесмен Леонід Розпутній. Таким чином, в руках Гринчука та Розпутнього опинилися обидві гілки вдали в Білоцерківському районі.
 
Але якщо приналежність до біло-блакитної партії ще можна пробачити, то сприяння організації бандитських групувань, так званих «тітушок», вже тягне на кримінальну справу. Як відомо, саме з Білої Церкви вийшли перші «тітушки» на чолі з Вадимом Тітушкою. Нагадаємо, що у травні минулого року вони напали і побили журналістів «5-го каналу».

Фотоматеріали сайту «Українська правда» свідчать про те, що координатором «тітушок», які влаштували бійку в центрі Києва, був голова Білоцерківської міської молодіжної організації «Молоді регіони» Василь Бойко – його у чорній сорочці видно на задньому плані.


 
«Молоді регіони» підпорядковуються і фінансуються з місцевих районних організацій «Партії регіонів». А це означає, що групи агресивно налаштованих молодиків у Білій Церкві формувалися з відома Віталія Гринчука. Не виключено, що через нього відбувалося й фінансування цих злочинних загонів, які масово нападали на мирних демонстрантів, журналістів, розбивали вітрини магазинів та громили автівки.

Додамо, що для фінансування бандитських угрупувань у Гринчука була і мотивація, і можливості. Відомо, що він та його кум Леонід Розпутній входять в структуру місцевої «аграрної сім’ї», яка об’єднує чотири підприємства. В одному з них  Розпутній – виконавчий директор. За останні 5 років це напівлегальне агрогрупування, користуючись владним впливом Гринчука та Розпутнього, незаконно наростило найбільший земельний банк в районі. Загальноприйнятною практикою в цих підприємствах є борги перед селянами за земельні паї. Наразі більшу частину ґрунтів агробізнес Гринчука-Розпутнього обробляють всупереч закону.
 
Жителі Білоцерківщини звертаються до нової влади з питаннями – де люстрація, якої вимагали на Майдані? Де справедливі суди і де покарання чиновників за злочини проти свого народу? Мешканці сподіваються на хорошу пам’ять нової влади і хочуть бачити на посадах людей з гідним минулим і перспективним майбутнім.

 

kievvlast.com.ua


Теги статьи: ТитушкиГринчук

Дата и время 15 апреля 2014 г., 16:50     Просмотры Просмотров: 2774
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Радикалы начали кампанию против погибшего от рук "титушек" журналиста Славы Веремия
Полицейским разослана новая жесткая инструкция по обращению с рейдерами, - Аваков о попытке захвата фермерского хозяйства в Винницкой области
Аваков сообщил об аресте без права залога титушек, которые пытались захватить предприятие в Винницкой области

Аваков анонсировал новую "жесткую" линию поведения полиции
«День города»: титушки Вилкула получили новое задание
Луценко: Есть видео, как Вилкул заводил «титушек» в офис «Оппоблока» на 9 мая в Днепре

Луценко назвал организаторов бойни в Днепре на День Победы
Титушки Вилкула. Нардеп Оппоблока зачистил переписку в телефоне перед камерой журналиста
Бойня в Днепре: один из подозреваемых заключил сделку со следствием и отделался штрафом

Что Днепр сегодняшний нам готовит?
Герой “русского мира” Вилкул координировал бойню 9 мая в Днепре с пиарщиком Путина: обнародованы доказательства
Гордон: У нас развели класс титушек

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Как вы относитесь к блокировке российских соцсетей?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте